Kontakt: (67) 349 15 00
603 094 777
sklep@magicznyogrod.pl
Pon-Pt: 7-17

Twoje konto 0 prod. 0,00Do kasy

L-Karnozyna

  • 59,00 zł 59,00 zł
  • szt.
x

product_notification.no_unavailable_variant

L-karnozyna suplement diety o silnych właściwościach przeciwutleniających, niekiedy stosowany przy autyzmie w celu usprawnienia procesu mowy. L-karnozyna przyjmuje się jako suplementy diety, ze względu na zdolność tych dipeptydów eutralizowania reaktywnych form tlenu (RFT, ang. reactive oxygen species, ROS), oraz ochrony komórek przed stresem oksydacyjnym.

L-Karnozyna to dwupeptydowa cząsteczka o właściwościach przeciwutleniających naturalnie produkowana w organizmie przez wiązanie kowalencyjne aminokwasów – histydyny i alaniny w procesie syntetazy karnozyny. L-karnozyna znajduje się w stosunkowo wysokiej koncentracji w kilku tkankach ludzkiego ciała, włączając w to mięśnie szkieletowe, skórę, nerki, żołądek, mięsień sercowy, nerwy oraz mózg.

Niektóre źródła donoszą o zdumiewających efektach rozwoju mowy u chorych na autyzm, dzięki suplementacji L-karnozyną.


SPOSÓB UŻYCIA

Do użytku zewnętrznego.


PRZECIWWSKAZANIA I INTERAKCJE

Nie należy przyjmować L-karnozyny podczas ciąży oraz w okresie karmienia piersią.
Produkt należy przechowywać z dala od dzieci.

Opinie

  • Ocena: (5/5)

    Mateusz, W dniu: 25.06.2017

    Daję ocenę 5/5 pod względem efektywności, działa świetnie. Wydajność umysłu skoczyła zadziwiająco wysoko. Kreatywność, myślenie analityczne, wydajność, siła oraz inne umiejętności wzmożone. W moim przypadku działa też tak, że szybciej czytam i z lepszym zrozumieniem + lepiej piszę. Potrafię równocześnie rozmawiać i myśleć o innej rzeczy np. wizualizować sobie projekt graficzny w głowie rozmawiając z kimś o zupełnie czym innym przy tym mam równe skupienie na rozmówcy i pomyśle w głowie. Trzeba zważyć uwagę na fakt, że suplementuję się także choliną, huperzyną, l-teaniną, brahmi, cytrynianem magezu, inozytolem, GABA, żeń-szeń syberyjski, guarana co zapewne daje synergię. A teraz przestroga. Nie ma dawkowania uniwersalnego. Trzeba indywidualnie podejść. Wszystko zależy od stanu organizmu. Przedawkowanie jest niebezpieczne. Przez przedawkowanie straciłem zupełnie empatię i uczucia nie wiedząc nawet o tym, przez co popsułem relacje z paroma ludźmi. Całe szczęście, że ktoś to zauważył. Z doświadczenia zalecam zacząć od dawki 50 mg i co każdy dzień zwiększać o 50 mg aż uzyskamy dokładną wystarczającą dawkę. Warto aby podczas kuracji ktoś patrzył na ewentualne zmiany w zachowaniu i informował o nich. Ogólnie oceniam to na wielki plus pod warunkiem jeśli się nie przedawkuje. Przy przedawkowaniu osiągi są kosmiczne co prawda ale zdecydowanie nie polecam bo można nabruździć sobie w życiu. Polecam ten produkt :)

Dodaj opinię


Zapytaj o produkt

Polecane dla Ciebie

Zapisz się do newslettera i zyskaj dostęp do ciekawych informacji o produktach naturalnych i najciekawszych promocjach.

OK

Dzięki cookies korzystanie ze strony jest szybsze i łatwiejsze. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies.