Kontakt: (67) 349 15 00
603 094 777
sklep@magicznyogrod.pl
Pon-Pt: 7-17

Twoje konto 0 prod. 0,00Do kasy

Rooibos | Miodokrzew

Filtry

Rooibos i Miodokrzew to dwie, nietypowe herbaty, a właściwie zioła. Nie powstają z krzewów herbacianych, lecz z czerwonokrzewu i miodokrzewu, które rosną w Afryce i są ze sobą spokrewnione. Zaletą obu tych roślin jest brak kofeiny, dzięki czemu są one zupełnie bezpieczne dla kobiet w ciąży i karmiących oraz dzieci, a przygotowane z nich napary mogą być spożywane o każdej porze dnia i nocy.

Oba krzewy wyróżniają się niepowtarzalnym, głębokim smakiem, który zyskuje coraz więcej fanów. W naszej ofercie znajduje się rooibos czerwony i zielony oraz miodokrzew. Różnica pomiędzy rooiboosem czerwonym a zielonym polega na tym, że liście tego pierwszego przeszły proces oksydacji, stąd ich miedziany kolor, a w liściach tego drugiego oksydację zatrzymano, po czym natychmiast je wysuszono, co pozwoliło na zachowanie zielonej barwy.

Każda z tych herbat to wyjątkowa przygoda smakowa. Rooibos czerwony zachwyca swą korzennością i waniliowością, zielony pachnie jak świeże siano, a miodokrzew upaja nutami miodowymi, jak sama jego nazwa wskazuje. Zachęcamy do próbowania!

Zapisz się do newslettera i zyskaj dostęp do ciekawych informacji o produktach naturalnych i najciekawszych promocjach.

OK

Dzięki cookies korzystanie ze strony jest szybsze i łatwiejsze. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies.