Magiczne rękodzieła

Nasze Podduszki medytacyjne. wypełnione łuską gryki, to niezwykle poręczne i funkcjonalne narzędzie do medytacji i nie tylko… Pokochasz i zabierzesz je ze sobą wszędzie -na piknik do lasu, do ogrodu albo na plażę.

Łuska gryki wraca do łask

Naturalne wypełnienie pozwala na idealne dopasowanie się kształtem do osoby siedzącej, dzięki temu są one bardzo wygodne i dobrze izolują od zimna. Dawniej wypełnianie poduszek i materacy rehabilitacyjnych łuską gryki było dość powszechne, chociaż tradycja ta została przez chwilę zapomniana, obecnie znowu przeżywa swoje odrodzenie.

Zatrzymać się na chwilę, zanurzyć w strumieniu świadomości..

Poduszki medytacyjne to oryginalne rękodzieło, które nada nieco orientalny charakter Twojemu wnętrzu. Powstały z myślą o osobach, które chcą na chwilę zatrzymać się i odetchnąć od biegu codziennych spraw, uspokoić i odprężyć umysł lub na nowo przemyśleć swoje priorytety. „Podduszki” są niezwykle pomocne w regularnej praktyce medytacji, ale nie jest to ich jedyne zastosowanie. Tak naprawdę jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia ;).

Piękne i wytrzymałe

Poduszki uszyte są bardzo starannie, a użyte materiały zostały specjalnie wyselekcjonowane pod kątem wytrzymałości i funkcjonalności. Cała kolekcja jest bardzo różnorodna, znajdziecie w niej motywy roślinne, geometryczne, proste lub eleganckie.. wszystkie mają w sobie wiele uroku. Każdy z pewnością znajdzie wzór odpowiedni dla siebie.

Co kryje wnętrze?

Wewnątrz ozdobnej poszewki znajduje się jeszcze jedna poszewka „wsypowa”, zawierająca pięknie szeleszczącą łuskę gryki. Obie poszewki mają wszyte zapięcia, które umożliwiają łatwe dotarcie do środka. Dzięki temu, można regulować objętość (grubość) poduszek, zwiększając lub zmniejszając ich ilość, co więcej można je indywidualnie wzbogacić dodając wysuszone aromatyczne kwiaty lub zioła.

Dlaczego „Podduszki”?

Podduszki to frywolna gra słów, w której poza dziecięcym wybrykiem znajdziecie również ukryte znaczenie. Oczywiście mają służyć duszkom, czyli nam.. stąd też wzięła się ich nazwa „Pod-duszki”.
Życzymy miłego obcowania z naturą!Dzięki cookies korzystanie ze strony jest szybsze i łatwiejsze. Przestrzegamy RODO. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

  OK