• Mumio Naturalne lekarstwo z gór - Wolfgang Windmann
    rotator-prawo
    rotator-lewo

Mumio Naturalne lekarstwo z gór - Wolfgang Windmann

  • 24,20
  • Produkt chwilowo niedostępny.

  • Wybrany wariant jest teraz niedostępny.

    Powiadom mnie, gdy się pojawi:

Mumio to specyfik, który doskonale sprawdzał się w leczeniu poważnych chorób już 3000 lat temu. Jego skuteczność sprawiła, że ludzie po dziś dzień sięgają po mumio gdy chcą uzyskać gwarancję zdrowia. Dowiedz się, w czym tkwi sekret tego niezwykłego lekarstwa i naucz się z niego samodzielnie korzystać.

Dzięki tej publikacji poznasz zastosowanie mumio w celu wyeliminowania schorzeń żołądka i jelit. Autor wyjaśnia, jak wpływa ono na stan kości, wspomaga gojenie się ich złamań i likwiduje osteoporozę. Dowiesz się również, dlaczego po mumio powinny sięgnąć osoby mające problemy z oskrzelami, cierpiące z powodu hemoroidów bądź chcące wzmocnić potencję. Sporo miejsca poświęcono również zewnętrznemu zastosowaniu tego środka.

Autor instruuje, jak samodzielnie przygotować z mumio lek idealnie odpowiadający Twoim potrzebom. Dzięki niemu sięgniesz po ten najpotężniejszy spośród znanych leczniczych biostymulatorów i w pełni wykorzystasz jego skuteczność.

____________________

Data wydania 2013
ISBN 9788364278051
Liczba stron 112
Wymiary produktu 166 × 6 × 117
Oprawa miękka
Wydawnictwo Vital

Masz pytanie? Napisz do nas

Dzięki cookies korzystanie ze strony jest szybsze i łatwiejsze. Przestrzegamy RODO. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

  OK