• Naturalne leczenie boreliozy - Wolf-Dieter Storl
  rotator-prawo
  rotator-lewo

Naturalne leczenie boreliozy - Wolf-Dieter Storl

 • Produkt chwilowo niedostępny.

 • Wybrany wariant jest teraz niedostępny.

  Powiadom mnie, gdy się pojawi:

„Borelioza jest uleczalna; nie ma powodu do strachu!”
Do takiego wniosku doszedł Wolf-Dieter Storl, etnobotanik, który sam padł ofiarą boreliozy, po przeprowadzeniu intensywnych i szeroko zakrojonych badań.

Przenoszona przez kleszcze borelioza jest chorobą wieloukładową, która może zaatakować każdy narząd i upozorować każdy objaw. Krętki boreliozy potrafią zmylić układ odpornościowy, a antybiotyki w konfrontacji z nimi są często bezsilne.

Elementy skutecznego leczenia boreliozy można jednak odnaleźć w tradycyjnej medycynie chińskiej, w uzdrowicielskiej wiedzy Indian, w homeopatii i w ziołolecznictwie, przekazywanym w świecie zachodnim z pokolenia na pokolenie. Wolf-Dieter Storl zbadał je i z powodzeniem wypróbował na sobie samym. Swą metodę oparł na szczeci i terapii przegrzaniem.

Książka na tle aspektów biologicznych, kulturowych i społecznych tej „nowej zarazy” ukazuje drogę do skutecznego, holistycznego leczenia boreliozy.

„Leczenie antybiotykami osób z objawami przewlekłej boreliozy lub zespołu poboreliozowego może wywołać u nich poważne szkody”
New England Journal of Medicine

_____________________________

ISBN 9788360170410
EAN 9788360170410
Liczba stron 256
Wymiary 13.5×21.0cm
Waga 0.32kg

Masz pytanie? Napisz do nas

Ocena Ogólna: (5.00/5)

Opinie klientów

 • Ocena: (5/5)

  Magiczny O., W dniu: 28.10.2015

  Książka ta pozwala pozbyć się przekonania, że borelioza jest nieuleczalna oraz przenoszona wyłącznie przez kleszcze. Ponieważ lekarze powielają te stereotypy, mają wymówkę, aby nie leczyć. Po przeczytaniu książki wiem, że ponoszę odpowiedzialność za swoje zdrowie i mogę samodzielnie wiele zrobić. (Komentarz przeniesiony ze starej wersji strony)

Polecane dla Ciebie

  Dzięki cookies korzystanie ze strony jest szybsze i łatwiejsze. Przestrzegamy RODO. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

    OK