EKO-SPRZĄTANIE: Najbardziej przyjazny dla środowiska środek piorący rośnie na drzewach!

XXI wiek będzie wiekiem ekologicznym, albo nie będzie go wcale.
H. Skolimowski

Znajdujemy się w punkcie, w którym nasza biosfera jest zagrożona – a my wraz z nią. Rosnące zanieczyszczenie gleb, oceanów i powietrza to rezultat stylu życia jaki prowadzimy. Nasze codzienne wybory, nawyki oraz przyzwyczajenia determinują to jaki będzie nasz świat za chwilę. Jeśli nic nie zrobimy, aby powstrzymać wywołany przez nas kryzys klimatyczny, wymieranie gatunków i narastające zanieczyszczenie środowiska to utracimy nasz jedyny dom.
Ten trudny czas otwiera przed nami konieczność przyjrzenia się sobie, praktykowania uważności w każdej chwili i mówienie głośnego “NIE” wobec krótkowzrocznej i bezlitosnej eksploatacji przyrody.
Otwórzmy się na zmiany!

Orzechy piorące – mogą stanowić alternatywę dla chemicznych detergentów do prania, są niezwykle wydajne i 100% biodegradowalne. Dzięki zawartości saponin – mają zdolność do wytwarzania piany i usuwania brudu podczas prania. Nie powodują podrażnień i są hipoalergiczne!

ORZECHY PIORĄCE

Dzięki cookies korzystanie ze strony jest szybsze i łatwiejsze. Przestrzegamy RODO. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

  OK