nowa siedziba i plany na przyszłość

Koniec roku to czas podsumowań i zajrzenia w głąb siebie. Z ogromną wdzięcznością spoglądamy wstecz; był to rok pełen wyzwań, urzeczywistniających się planów i marzeń. Udało się nam zakończyć budowę nowej siedziby i tchnąć w nią życie. Jesteśmy już “na swoim”!

Projektując nową siedzibę szczególnie zależało nam na tym, aby było to miejsce jak najbardziej przyjazne dla środowiska i naszej planety. Zdecydowaliśmy się na czystą energię – wykorzystanie innowacyjnych rozwiązań – jak połączenie systemu pomp ciepła i fotowoltaiki.

Zmierzamy także w kierunku ograniczenia produkcji odpadów, dobrze przemyślanych i ekologicznych opakowań, aby ze wszystkich sił minimalizować ślad węglowy. Stopniowo będziemy zmniejszać zużycie folii bąbelkowej, a docelowo całkowicie zamierzamy ją wyeliminować. W tym celu kupiliśmy już nacinarkę do kartonów, postaramy się tez zwykłą taśmę zastąpić papierową oraz wykorzystać inne eko materiały.

Zero-waste company? mamy nadzieję, że z czasem pokażemy, że tak też się da! Daleko nam jeszcze do ideału, ale nieustannie się rozwijamy i budujemy swoją siłę w oparciu o doświadczenie.

Dzięki cookies korzystanie ze strony jest szybsze i łatwiejsze. Przestrzegamy RODO. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

  OK