O firmie

Naszą misją jest ponowne połączenie człowieka z Naturą i dążenie do tego, by móc w pełni cieszyć się życiem i zdrowiem.

Uwielbiamy naturalne produkty i chcemy się nimi z Wami dzielić! Współpracujemy z producentami z całego świata, nieustannie poszerzając unikalny na skalę europejską asortyment naturalnych produktów. Działamy również z lokalnymi zielarzami, którzy zbierają dla nas rodzime zioła z dzikich stanowisk. Co więcej, od kilku lat uprawiamy wybrane zioła na naszym ekologicznym polu na terenie Wielkopolski.

Sklep Magiczny Ogród powstał w 2006 roku. Naszym celem było udostępnienie amazońskich, ajurwedyjskich, chińskich i innych egzotycznych ziół szerszemu gronowi Polaków. Już znacznie wcześniej sprowadzaliśmy zioła z daleka na własne potrzeby. W tej chwili mamy na stanie około 4 tysięcy produktów. Przez te lata od 1 osoby powiększyliśmy się do 100 stałych pracowników.

Dziś nie tylko sprowadzamy, uprawiamy, zbieramy i sprzedajemy zioła, lecz także dzielimy się wiedzą na ich temat. Sprawdź nasz:

Magiczny Blogród !

Wierzymy w skuteczność ziół i preparatów naturalnych. Jednak aby ta skuteczność była wysoka, potrzeba ostrej selekcji dostawców, najwyższej jakości składników i odpowiedniego przechowywania.

Każdy chwali się jakością swoich produktów, jednak pamiętajcie, że uzyskanie wysokiej jakości ziół i preparatów nie jest łatwe – wymaga doświadczenia, wiedzy, chęci rozwoju i ciągłego uczenia się.

Niezbędny jest też dobór właściwego produktu do celu zdrowotnego, który chce się uzyskać. Aby Wam w tym pomóc, nieustannie pracujemy na opisami i tworzymy artykuły z poradami na naszym blogu.

Dobre zioła po prostu działają i pomagają, co jest dla nas ogromną motywacją i radością!

Naszym priorytetem jest sprawna realizacja zamówień, dlatego mamy duży magazyn w miejscowości Blękwit oraz 40 ton ziół dostępnych od ręki. Staramy się spakować i wysłać zamówienia w ciągu 1 dnia roboczego.

Nie jesteśmy „zwyczajnymi sprzedawcami”, dlatego tak trudno znaleźć gdzieś reklamę Magicznego Ogrodu. Wierzymy, że dobre produkty bronią się same, a uczciwe podejście owocuje zaufaniem. Stosujemy nasze produkty na co dzień. W ofercie mamy tylko to, co sami uważamy, że ma sens. Jeśli do jakiegoś produktu jesteśmy sceptyczni, to go nie sprzedajemy. “Cudownych leków” na raka nie mamy i mieć nie będziemy.

Zapraszamy do wspólnego eksplorowania naszego Magicznego Ogrodu. Prosto z Natury.


Dzięki cookies korzystanie ze strony jest szybsze i łatwiejsze. Przestrzegamy RODO. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

  OK