O firmie

Naszą misją jest ponowne połączenie człowieka z naturą by móc w pełni cieszyć się życiem i zdrowiem.

Uwielbiamy naturalne produkty i chcemy się tym z wami dzielić. Dlatego nawiązaliśmy współpracę z producentami z całego świata i stworzyliśmy unikalny na skalę europejską asortyment naturalnych produktów.

Sklep Magiczny Ogród powstał w 2006 roku, by umożliwić dostęp do amazońskich, ajurwedyjskich, chińskich i innych egzotycznych ziół dla szerszego grona Polaków. Już znacznie wcześniej sprowadzaliśmy je na własne potrzeby. Sukcesywnie poszerzamy naszą ofertę. Nawiązaliśmy współpracę z zielarzami i rolnikami, by mieć wysokiej jakości ojczyste zioła. W tej chwili mamy na stanie około 4 tysięcy produktów. Przez te lata od 1 osoby powiększyliśmy się do 25 stałych pracowników.

Wierzymy w skuteczność ziół i preparatów. Aby to uzyskać, trzeba ostrej selekcji dostawców, najwyższej jakości składników i odpowiedniego przechowywania. Niezbędny jest też dobór właściwego produktu do celu zdrowotnego, który chce się uzyskać. Aby w tym pomóc, nieustannie pracujemy na opisami, powstał też nasz blog

Uzyskanie wysokiej jakości nie jest łatwe, pomimo że każdy się tym chwali. To wymaga doświadczenia, wiedzy, chęci rozwoju i ciągłego uczenia się. Jednak dobre zioła po prostu działają i pomagają, co jest dla nas ogromną motywacją. I radością.

Stawiamy na wysoką jakość i kompetentną obsługę. Dlatego też nieustannie się rozwijamy i doskonalimy, jeździmy na kursy i konferencje.

Naszym priorytetem jest sprawna realizacja zamówień, dlatego też mamy duży magazyn, w tej chwili jest to około 500m2 i 40 ton ziół dostępnych od ręki. Staramy się spakować i wysłać zamówienia w ciągu 1 dnia roboczego.

Nie jesteśmy „zwyczajnymi sprzedawcami”. Dlatego tak trudno znaleźć gdzieś reklamę Magicznego Ogrodu. Wierzymy, że dobre produkty bronią się same, a uczciwe podejście owocuje zaufaniem. Stosujemy nasze produkty na co dzień. Zwykle dzień zaczyna się od herbatki ziołowej. W ofercie mamy tylko to, co sami uważamy że ma sens. Jeśli do jakiegoś produktu jesteśmy sceptyczni to go nie sprzedajemy. “Cudownych leków” na raka nie mamy i mieć nie będziemy.

Posiadamy ogromną ofertę produktów z całego świata. Sukcesywnie ją też rozwijamy, o coraz to nowe, ekscytujące „owoce natury”. Zapraszamy do wspólnego eksplorowania tego Magicznego Ogrodu. Prosto z Natury.


Dzięki cookies korzystanie ze strony jest szybsze i łatwiejsze. Przestrzegamy RODO. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

  OK