• Po zdrowie z ziołami - Stefania Korżawska
  rotator-prawo
  rotator-lewo

Po zdrowie z ziołami - Stefania Korżawska

 • Produkt chwilowo niedostępny.

 • Wybrany wariant jest teraz niedostępny.

  Powiadom mnie, gdy się pojawi:

Stefania Korżawska – znawczyni ziół i ziołolecznictwa. Autorka programu zdrowotnego “Prosta droga do zdrowia”. Od wielu lat w audycjach radiowych i telewizyjnych opowiada o ziołach – poleca herbatki naszych przodków, królewskie, książęce, hetmańskie. Herbatki te sprawiały, że naród miał siłę do pracy, a w czasie wojny odwagę do walki z nieprzyjacielem.

Dzięki niej popularne stały się również nalewki, winka, syropki sławnych ludzi – nalewka hetmana Jana Karola Chodkiewicza pojawiła się w niejednym domu, nalewka na młodość królowej węgierskiej obiegła całą Polskę, każdy chciał być młody i piękny, winko św. Hildegardy od lat wzmacnia osłabione chorobą organizmy, winko królowej Bony, które kiedyś w cudowny sposób ocaliło króla Zygmunta Starego, dzisiaj skutecznie pomaga przeziębionym, winko króla Jana III Sobieskiego przynosi spokojny sen, a syrop najwybitniejszej aktorki Heleny Modrzejewskiej leczy chore gardła i dzieciom, i dorosłym. Książka “Po zdrowie z ziołami” pokazuje śliczny, ziołowy i zdrowy świat. Warto zaprzyjaźnić się z tym światem i przestrzegać mądrych jego praw, by ominąć wiele chorób, cierpienia i bólu.

____________________

Wydawnictwo Corsam
Ilość stron 128
Oprawa miękka
Format 14.5×20.4cm
Rok wydania 2013
ISBN 9788390299488
Wymiary 14.5×20.4×0.6 cm
Nr wydania 1
Waga 0,35kg

Masz pytanie? Napisz do nas

Polecane dla Ciebie

  Dzięki cookies korzystanie ze strony jest szybsze i łatwiejsze. Przestrzegamy RODO. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

    OK