• Pokonać Boreliozę - Stephen Harrod Buhner
  rotator-prawo
  rotator-lewo

Pokonać Boreliozę - Stephen Harrod Buhner

 • 29,90
 • Produkt chwilowo niedostępny.

 • Wybrany wariant jest teraz niedostępny.

  Powiadom mnie, gdy się pojawi:

Pomimo że według szacunków amerykańskiego Centrum Zwalczania Chorób (CDC) co roku ma miejsce tylko 20 000 nowych zakażeń boreliozą, rzeczywista ich liczba zdaniem badaczy z wydziału medycznego Uniwersytetu Harvarda zbliża się najprawdopodobniej do 200 000. Wachlarz objawów chorobowych rozciąga się od łagodnej apatii do ciężkich postaci zapalenia stawów i wykluczających normalne funkcjonowanie zaburzeń umysłowych. Na przekór oficjalnie głoszonym przez świat medyczny poglądom, szczegółowe badania wykazały stosunkowo niską wiarygodność testów używanych do wykrywania boreliozy i tylko częściową skuteczność antybiotyków w jej leczeniu. Nawet do 35% zakażonych osób może nie reagować na antybiotykoterapię lub mogą u nich wystąpić nawroty choroby. Krętki wywołujące boreliozę są trudno uchwytnym patogenem, potrafią ukrywać się wewnątrz komórek lub zmieniać swoją postać tak, by uniknąć niszczącego je oddziaływania antybiotyków. Borelioza jest w rzeczywistości groźną i wciąż rozprzestrzeniającą się chorobą zakaźną, przeciwko której – oparta na zdobyczach technologii – medycyna konwencjonalna jest jedynie częściowo skuteczna. Książka jest przeglądem wiodących badań naukowych nad boreliozą, testami do jej wykrywania i metodami leczenia, charakteryzuje się też najbardziej skuteczne preparaty ziołowe i dodatki dietetyczne przydatne w terapii i zapobieganiu chorobie, które mogą być stosowane zarówno samodzielnie, jak i w połączeniu z antybiotykami. Jest przewodnikiem o podstawowym znaczeniu wprowadzającym w temat infekcji boreliozą i sposobów jej leczenia.

Spis treści

Przedmowa
Przedmowa do polskiego wydania
Od Autora
Rozdział I
Borrelia burgdorferi – zwiastun ciężkiej choroby
Rozdział II
rozważania na temat leczenia boreliozy
Rozdział III
Podstawowy schemat naturalnego leczenia boreliozy
Rozdział IV
Rozszerzony schemat naturalnego leczenia boreliozy
Rozdział V
Leczenie koinfekcji boreliozy
Rozdział VI
Zapobieganie boreliozie i początkowe leczenie po wystąpieniu rumienia lub ukąszeniu przez kleszcza
Rozdział VII
Schematy leczenia oraz optymalne sposoby działań w boreliozie
Informacje o lekarzach, miejscach diagnozy i źródłach zakupu ziół (dotyczą USA)
Bibliografia
Indeks

____________________

Ilość stron 244 strony
Wydanie pierwsze
Data wydania 2010 rok
Wydawnictwo SCB

Masz pytanie? Napisz do nas

Ocena Ogólna: (5.00/5)

Opinie klientów

 • Ocena: (5/5)

  piotr ., W dniu: 13.01.2020

  Super,polecam.

 • Ocena: (5/5)

  Klaudia N., W dniu: 06.02.2019

  Książka bardzo przydatna.

 • Ocena: (5/5)

  Agnieszka, W dniu: 18.01.2019

  Ta książka to moja Biblia zdrowia. Każdy powinien ja przeczytać. Nie tylko boreliozowcy jak ja ale chorujący na raka. Stosuję zioła z książki i czuje się dobrze. Boreliozę można pokonać czego życzę wszystkim dotkniętym ta chorobą.

 • Ocena: (5/5)

  Zenon G., W dniu: 29.10.2018

  Książka bardzo ciekawa i dająca dużo do myślenia

 • Ocena: (5/5)

  Ewa R., W dniu: 05.09.2018

  Polecam ta książkę wszystkim. Mój mąż leczył sie na neuroboleriozę. Korzystaliśmy z porad. Jest praktycznie wyleczony. Polecam ją Państwu. Sklep super.

 • Ocena: (5/5)

  ALEKSANDER S., W dniu: 24.07.2018

  Nim zakupilam ksiazke, leczylam sie w Londynie,gdzie mieszkam na podstawie scjematu ukaldanego przez lokalnego Naturopate. Leczenie przynioslo efekty przy Babeszjozie,natomiast nie widzialam postepow odnosnie niowelowania symptomow wywolywanych przez Bartonelle oraz inne wykryte bakteria, towarzyszace boreliozie, z ktora sie zmagam. Ksiazka jest swietnym poradnikiem dla tych, ktorzy chca wziac leczenie we wlasne rece, pokladajac cale zaufanie w wiedzy Stephena Bhunera. 4 tydzien leczenia wedlug Jego zalecen i widze duze postepy!! Polecam ksiazke!

 • Ocena: (5/5)

  MAŁGORZATA R., W dniu: 02.05.2017

  Pozycja warta zakupu. Dostawa super ekspresowa.

 • Ocena: (5/5)

  Dorota S., W dniu: 25.08.2016

  Świetny kontakt i współpraca ze sklepem. Zamówienie zrealizowane błyskawicznie. Książka - źródło wiedzy do walki z nierówna i przykrą chorobą jaka jest neurobolerioza Polecam!!!

 • Ocena: (5/5)

  Bozena M., W dniu: 05.07.2016

  Swietnie opracowana ksiązka przez znakomitego znawce tematu.Dzieki niej naprawde mozna zrozumiec istote boreliozy.Bardzo Polecam :)

 • Ocena: (5/5)

  Magiczny O., W dniu: 30.10.2015

  Znalazłam tutaj odpowiedzi na szereg trudnych pytań dotyczących leczenia naturalnego boreliozy ; może dzięki tej książce właśnie żyje, mam neuroboreliozę i nie mogę żadnych antybiotyków ,książka rewelacja(Komentarz przeniesiony ze starej wersji strony)

Dzięki cookies korzystanie ze strony jest szybsze i łatwiejsze. Przestrzegamy RODO. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

  OK