• Rich Flower - herbata kwitnąca
  rotator-prawo
  rotator-lewo
 • Rich Flower - herbata kwitnąca
  rotator-prawo
  rotator-lewo

Rich Flower - herbata kwitnąca

 • W magazynie: 0 sztuk
  3,51
  W magazynie: 0 sztuk
  3,51
 • Produkt chwilowo niedostępny.

 • Wybrany wariant jest teraz niedostępny.

  Powiadom mnie, gdy się pojawi:

Herbata kwitnąca Rich Flower to kompozycja złożona z pojedynczego kwiatu otoczonego wiązanką liści i gałązek herbaty zielonej oraz białej. W gorącej wodzie kwiatek „ożywa” i powiększa się, a cały bukiet stopniowo rozkwita. Całe zjawisko cieszy oko, dlatego może być doskonałym uatrakcyjnieniem spotkania ze znajomymi lub rodziną. Warto również podarować taki nietypowy bukiet ukochanej dziewczynie.


Zaparzanie


Ilość

1 kulka na dzbanek 0,6-1,5 l

Temperatura parzenia

~80°C

Do zaparzenia herbaty kwitnącej najlepiej wykorzystać przezroczyste naczynie, w którym efekt rozkwitania będzie najlepiej widoczny. Świeżo przegotowaną wodę należy wlać do naczynia i pozwolić jej ostygnąć jeszcze przez kilka minut. Następnie wrzucić herbacianą kulkę i obserwować, jak się rozwija. Nie należy odwracać tej kolejności, gdyż kulka zalana wodą będzie się rozwijać nierówno i mniej efektownie.

Rozkwitanie kulki trwa zwykle od 2 do 5 minut. Nie musimy jej potem wyciągać z naczynia. Herbata raczej nie ulega przeparzeniu, jako że wykonana jest z młodych listków odpornych na długie moczenie i zawiera też łodyżki, które wykorzystuje się do formowania kulki. Naczynie można ponownie napełnić wodą, kiedy na dnie jest jeszcze trochę naparu.


Smak, aromat i barwa naparu

Kulka ta nie zawiera dodatku aromatów, toteż jej smak i zapach jest typowy dla łagodnej herbaty zielonej.


SKŁAD

Herbata zielona i biała oraz tajemniczy, różowy kwiatek.

Masz pytanie? Napisz do nas

Ocena Ogólna: (5.00/5)

Opinie klientów

 • Ocena: (5/5)

  Małgorzata S., W dniu: 11.12.2018

  Produkt bardzo dobrej jakości! Godny polecenia!

Dzięki cookies korzystanie ze strony jest szybsze i łatwiejsze. Przestrzegamy RODO. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

  OK