Mukorossi – nowa dostawa z Indii!

Nareszcie jest! Wytęskniony i wyczekiwany: Mukorossi
- skoncentrowany płyn z indyjskich orzechów piorących powrócił do naszej oferty!

PRZYJACIEL DOMU i ZIEMI
Ekologiczny, biodegradowalny płyn do prania i sprzątania.
Nie tylko sprawia, że ścieki są EKO, ale jest przy tym łagodny dla skóry i nie powoduje alergii (hipoalergiczny).

Dzięki zawartości saponin [łac. saponis -‘mydło]’ skutecznie usuwa brud i stanowi świetną alternatywę dla chemicznych środków czystości. Saponiny to naturalne substancje powierzchniowo czynne, które mają zdolność do wytwarzania piany i usuwania brudu podczas prania.

Skąd się wzięła nazwa Mukorossi? Orzechy piorące, z których wytwarzany jest koncentrat rosną na drzewach, których łacińska nazwa to Sapindus Mukorossi .

W ZGODZIE ZE SOBĄ, W HARMONII Z NATURĄ

Zabierając się za domowe porządki nie zapominajmy o naszej cudownej planecie Ziemi! Zamiast chemicznych detergentów, które niszczą środowisko i są szkodliwe dla naszego zdrowia, wybierzmy EKO-sprzątanie.
Środki takie jak: soda oczyszczona, ocet, kwasek cytrynowy i olejki eteryczne są biodegradowalne i skutecznie usuwają zabrudzenia. Są tanie, wydajne i łatwo dostępne. Pamiętajcie, że wszystko kiedyś do nas wróci.. związki chemiczne przedostają się do wody, którą pijemy, do powietrza, którym oddychamy i do gleby, na której rośnie to, co jemy.

Dzięki cookies korzystanie ze strony jest szybsze i łatwiejsze. Przestrzegamy RODO. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

  OK