Dzięki cookies korzystanie ze strony jest szybsze i łatwiejsze. Przestrzegamy RODO. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

  OK

Zdrowa żywność

Wierzymy w uzdrawiającą moc ziół, ale wiemy też, że lekarstwem może być codzienne pożywienie. Dlatego właśnie utworzyliśmy kategorię Zdrowa Żywność, w której możecie Państwo znaleźć produkty o właściwościach prozdrowotnych oraz takie, które przeznaczone są dla osób na diecie bezglutenowej, wegańskiej, niskotłuszczowej i niskowęglowodanowej.

Zachęcamy do zagłębienia się w poszczególne kategorie. Jesteśmy dumni zwłaszcza z naszej bogatej kolekcji przypraw i olejów roślinnych. Uwielbiamy peruwiańskie czekolady i kakao, które wraz z macą, lucumą i quinoą sprowadzamy dla Państwa prosto z Ameryki Południowej. Mamy też całkiem pokaźny wybór suszonych owoców, które nie zawierają ani grama cukru (za jedynym wyjątkiem żurawiny, ale mamy też taką bez cukru!), ani konserwantów.

Znajdziecie u nas przepyszne mąki bezglutenowe wykonane z nasion i orzechów, a także grzyby i algi o dobroczynnym wpływie na organizm. Wypróbujcie nasze masła orzechowe, a na pewno po nie wrócicie. Ciekawymi produktami są ponadto Macamix i ChocoMaca Bio, czyli mieszanki z macą do sporządzania pożywnych napojów, oraz Chyawanprash – słodka indyjska pasta powstała na bazie 49 ajurwedyjskich ziół.

Smacznego!

Filtrowanie

Waga
od do szt
Producent
Flaga
Cena netto
od do
Cena
od do
Kategoria
Rozmiar
Część rośliny
Sposób zbioru
Tradycyjna medycyna
Kraj pochodzenia
Smak
Aromat
Alergeny
Ostrzeżenia
Zastosowanie
Zdrowie
Choroba
Twój wybór: Usuń wszystko