ZESTAW do Yerba Mate Pajarito + Naczynko Ceramiczne + Bombilla

  • 74,89
  • Koszt przesyłki już od 9,90 zł


    Darmowa dostawa na terenie Polski od 150zł (Poczta Polska).

  • Wybrany wariant jest teraz niedostępny.

    Powiadom mnie, gdy się pojawi:

Zestaw z Yerba Mate Pajarito

Oferowany przez nas zestaw składa się z opakowania Yerby, naczynia do zaparzania zwanego matero, oraz słomki ułatwiającej picie yerba mate – bombilli.

Yerba mate to tradycyjny napój Ameryki Południowej a jej liście pochodzą z ostrokrzewu paragwajskiego. Pobudza ciało i umysł, poprawia koncentrację oraz redukuje uczucie zmęczenia.

Ceramiczne matero to idealne naczynie do przygotowania yerby, łatwe w utrzymaniu, o pojemności 250 ml.

Bombilla ułatwia picie yerby, jest czymś w rodzaju słomki. Wykonana jest ze stali nierdzewnej, ma długość 18,5 cm. Całość zapakowana w estetyczny kartonik z okienkiem, może być wykorzystana na prezent.

Nazwa „Pajarito” pochodzi z hiszpańskiego i oznacza ptaszka. Yerba mate Pajarito zawiera w sobie tylko specjalnie wyselekcjonowane listki, najbardziej aromatyczne, bogate w witaminy i minerały. Pochodzi z Paragwaju, do Polski dotarła w 2007 roku, chociaż produkowana jest już prawie od 60 lat. Ma bardzo intensywny smak i aromat. Uznawana za najlepszą i najbardziej szlachetną.

Masz pytanie? Napisz do nas

Dzięki cookies korzystanie ze strony jest szybsze i łatwiejsze. Przestrzegamy RODO. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

  OK