Zioła na stres i rozdrażnienie

Długotrwały stres może być bardzo destrukcyjny, nie tylko może doprowadzić do spadku nastroju, ale również trwale wpłynąć na nasze zdrowie. Warto zadbać o wewnętrzną równowagę i wsłuchać się uważnie w sygnały płynące z ciała. Trudne emocje to sygnał, że w naszym życiu dzieje się coś ważnego, coś czemu należy się wnikliwie przyjrzeć.
Naturalni odstresowywacze – czyli zioła kojące nerwy – mogą pomóc uwolnić się od napięcia i przywrócić harmonię w życiu. Nie zastąpią pracy nad sobą, ale “w kryzysie” mogą spowodować, że spojrzymy na trudności z nowej perspektywy, a także pozwolą głębiej i bez lęku przeanalizować ich przyczyny. Czasami niezwykle trudno poradzić sobie z nagromadzonym napięciem i wydostać się labiryntu własnych myśli i odczuć. Zioła o uspakajającym – kojącym profilu działania nie uzależniają i praktycznie nie można sobie nimi zaszkodzić – przeciwnie wpływają pozytywnie na cały organizm: „Medicus curat, natura sanat” – lekarz leczy, natura uzdrawia.

ASHWAGANDHA
L-TEANINA
RHODIOLA Z MAGNEZEM
SHANKHAPUSHPI
KAVA KAVA

Dzięki cookies korzystanie ze strony jest szybsze i łatwiejsze. Przestrzegamy RODO. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

  OK