• Audiobook - Zmysłowe życie roślin - Daniel Chamovitz
  rotator-prawo
  rotator-lewo

Audiobook - Zmysłowe życie roślin - Daniel Chamovitz

 • Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach:

 • Koszt przesyłki już od 13 zł


  Darmowa dostawa na terenie Polski od 150zł (Poczta, Inpost, GLS).

 • Wybrany wariant jest teraz niedostępny.

  Powiadom mnie, gdy się pojawi:

Rośliny i ich zmysły? Czy to w ogóle możliwe? Owszem! W krótką podróż po świecie roślin, które widzą, czują, a być może nawet słyszą zaprasza ich wybitny znawca Daniel Chamovitz.

Wyobraź sobie, że twoja ulubiona roślina na parapecie wie, że się do niej zbliżasz. Ba! Ona nawet wie, jaki kolor ma twoja bluzka czy spodnie. Zwrócą uwagę na każde zasłonięcie okna, czy nowego sąsiad na parapecie. Umieją wywąchać zagrożenie ze strony pasożytów, a także potencjalne smakołyki w postaci drobnych insektów. W dodatku doskonale pamiętają, kiedy nadejdzie wiosna i wreszcie warto będzie zakwitnąć. I wbrew pozorom wcale nie jest im wszytko jedno, czy słuchasz Led Zeppelin czy Beethovena. Potrafią być wybredne i niełatwo je zadowolić.
Chamovitz wprowadza czytelników do niezwykłego świata roślin. I pewnie niejednego zdziwi, jak bogate życie prowadzą jego doniczkowi ulubieńcy.

Czyta Stanisław Biczysko.

_______________________

Producent Biblioteka akustyczna
Format MP3
Nośnik CD
Czas nagrania 5 godz. 1 min
Rok wydania 2017
ISBN 978-83-272-4673-8
Waga 52 g.

Masz pytanie? Napisz do nas

Polecane dla Ciebie

  Dzięki cookies korzystanie ze strony jest szybsze i łatwiejsze. Przestrzegamy RODO. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

    OK