• Ayurveda zdrowie i długowieczność - Daniel Nowicki
  rotator-prawo
  rotator-lewo

Ayurveda zdrowie i długowieczność - Daniel Nowicki

 • Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach:

 • Produkt chwilowo niedostępny.

 • Wybrany wariant jest teraz niedostępny.

  Powiadom mnie, gdy się pojawi:

Ayurveda składa się z dwóch elementów: ayu oznacza „życie”, zaś veda to „wiedza”. Ayurveda jest zatem szeroko rozumianą wiedzą o życiu, z uwzględnieniem jego aspektów fizycznych (zdrowie, ciało), psychicznych (zmysły, zachowania, intencje) i duchowych (relacja między człowiekiem a wszechświatem). Indywidualne podejście do osoby potrzebującej pomocy jest najważniejszym czynnikiem uzdrowienia.

Ayurveda pozwala dobrać metody terapeutyczne odpowiednie dla danej osoby, w konkretnej fazie życia, z uwzględnieniem rozwoju choroby. Objawy nie są elementami jednoznacznej diagnozy, a jedynie wskazują na przebieg procesów związanych z zaburzeniem równowagi organizmu. Podstawy teoretyczne ayurvedy pozwalają bardzo dokładnie zdiagnozować nie tylko chorobę widoczną w danym czasie, ale także ogólne tendencje i predyspozycje zdrowotne. Niniejsza książka jest wprowadzeniem do podstaw wiedzy o Ayurvedzie.

____________________

Oprawa miękka
Format 14.5×20.5 cm
Liczba stron 48
Wydanie 1
Rok wydania 2014
ISBN 9788376490885
Ciężar 0,07 kg

Masz pytanie? Napisz do nas

Ocena Ogólna: (3.00/5)

Opinie klientów

 • Ocena: (3/5)

  Elżbieta S., W dniu: 01.06.2020

  Ogólne informacje dla laika w niezbyt dużej ilości. Po przeczytaniu czuję lekki niedosyt.

Polecane dla Ciebie

  Dzięki cookies korzystanie ze strony jest szybsze i łatwiejsze. Przestrzegamy RODO. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

    OK