Herbatka ziołowa Siostrzanna 90g

 • 14,50
 • Produkt chwilowo niedostępny.

 • Wybrany wariant jest teraz niedostępny.

  Powiadom mnie, gdy się pojawi:

Czas miesiączki to ważny i szczególny moment w życiu każdej kobiety. Chociaż często staramy się o nich zapomnieć, z pewnością “te dni” zasługują na uwagę i uszanowanie. Odczuwamy spadek energii, ciało oczyszcza się, potrzebuje regeneracji i odpoczynku. Zatrzymaj się, daj sobie ten czas.
Pozostając w zgodzie ze swoim cyklem, odkryjesz że może stać się źródłem Twojej siły.

Miesiączka nie musi być bolesna ani samotna!

Dawniej, kiedy kobiety żyły blisko siebie ich cykl menstruacyjny synchronizował się – ich miesiączki wypadały w podobnym czasie. Miały na ten okres swoje specjalne miejsca – czerwone namioty, księżycowe szałasy oddalone od reszty społeczności. Była to przestrzeń dla odkrywania swojej kobiecej natury. To w niej celebrowano najważniejsze wydarzenia, rodziły się dzieci i płynęła menstruacyjna krew.
W kręgu sióstr, w atmosferze zaufania i akceptacji.

Krwawienie menstruacyjne jest spowodowane złuszczaniem się nabrzmiałej i rozrośniętej w ostatniej fazie cyklu (fazie lutealnej), błony śluzowej macicy. Często towarzyszą temu procesowi bolesne skurcze w podbrzuszu, ból pleców i ud. Huśtawka hormonów odbija się na samopoczuciu, zwiększa się uczucie niepokoju, drażliwości i napięcia. Warto wtedy pozwolić sobie na odpoczynek i zadbać o swój komfort. Matka Natura nie pozostawiła nas samych sobie, daje nam wsparcie w postaci ziół, które pomagają złagodzić występujące dolegliwości.
Specjalnie skomponowana mieszanka ziół – m.in. pozłotki kalifornijskiej, męczennicy, jasnoty białej, róży damasceńskiej nie tylko gwarantuje bukiet doznań, ale posiada właściwości rozkurczowe, sprzyja relaksacji i wyciszeniu, uwalnia od napięcia i pozwala poczuć się dobrze we własnym ciele.


ZASTOSOWANIE

 • bolesne miesiączki
 • uczucie napięcia i rozdrażnienia
 • stany niepokoju i nadmiernego pobudzenia


SKŁAD

Pozłotka kalifornijska (Eschscholzia californica), jasnota biała (Lamium album), męczennica (Passiflora), róża damasceńska (Rosa damascena), czerwonokrzew (Aspalathus linearis), kardamon malabarski (Elettaria cardamomum), kolendra siewna (Coriandrum sativum). 

Herbatka została skomponowana z surowców najwyższej jakości!


SPOSÓB UŻYCIA

Napar

Wsyp 1-2 łyżki ziół i zalej je wrzątkiem. Zaparzaj zioła pod przykryciem przez 15 min. 

UWAGA: Nie przekraczaj ilości 4 naparów na dzień.


PRZECIWWSKAZANIA

Ciąża, okres karmienia piersią.
Napar może powodować senność, dlatego podczas stosowania należy unikać prowadzenia pojazdów.

Zdrowie: PMS, Stres, napięcie
Ostrzeżenia: Nie stosować w ciąży, Nie stosować podczas laktacji

Masz pytanie? Napisz do nas

Ocena Ogólna: (5.00/5)

Opinie klientów

 • Ocena: (5/5)

  Weronika, W dniu: 21.10.2020

  Kończę 1 opakowanie i szczerze polecam. Do tej pory miałam bardzo bolesne miesiączki. Herbatę pije dwa dni przed spodziewaną miesiączką i do zakończenia i nic nie boli, nie muszę już brać leków przeciwbólowych a efekt był już odczuwalny za pierwszym razem. Uspokaja ale nie zamula więc jest ok. W smaku najbardziej wyczuwalne są płatki róży, ogólnie jest smaczna.

 • Ocena: (5/5)

  Małgorzata T., W dniu: 15.05.2020

  bardzo dobra i smaczna herbatka

 • Ocena: (5/5)

  L.W., W dniu: 26.03.2020

  Dopiero zapoznaję się z działaniem Siostrzanny, ale pierwsze wrażenie: wow! przepiękny dizajn i poruszający opis z tyłu opakowania. Jednak nie mogę znaleźć informacji czy można stosować Siostrzannę podczas przyjmowania antykoncepcji hormonalnej?

 • Ocena: (5/5)

  Mariia D., W dniu: 09.03.2020

  Herbatka Siostrzenna jest cudowna!!! Czuje się po niej wyciszona, błoga i zregenerowana! Dziękuję za to cudenko!

Dzięki cookies korzystanie ze strony jest szybsze i łatwiejsze. Przestrzegamy RODO. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

  OK