• Kava kava Loa Waka Fiji
  rotator-prawo
  rotator-lewo
Piper methysticum

Kava kava Loa Waka Fiji

To odmiana składająca się w 100% z waki, dlatego dla mieszkańców Wysp Pacyfiku jest to wybór idealny na wieczór i przed snem.

  • ; 1
 • W magazynie: 68 sztuk
  57,50
  W magazynie: 68 sztuk
  57,50
  Dodaj
  do ulubionych
 • Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach:

 • Koszt przesyłki już od 13 zł


  Darmowa dostawa na terenie Polski od 150zł (Poczta, Inpost, GLS).

 • Wybrany wariant jest teraz niedostępny.

  Powiadom mnie, gdy się pojawi:

Kava kava Loa Waka Fiji

To kava uważana na Wyspach Pacyfiku za jedną z najmocniejszych (heavy), o czym świadczy już samo to, że składa się w 100% z waki – czyli samego korzenia. Tradycyjnie spożywano ją wieczorem w celu głębokiego zrelaksowania umysłu i ciała. A także po to, aby się dobrze wyspać :)

W Polsce kavę kavę można posiadać i sprzedawać, jednak nie jest ona zarejestrowana jako środek spożywczy. Oznacza to, że nie możemy udzielać informacji na temat tego, jak się ją spożywa.


SKŁAD


Loa Waka Kava pochodząca z Fiji. 100% waka.
Chemotyp: 463251.


SPOSÓB UŻYCIA


Do użytku zewnętrznego.

Łyżeczkę kavy zalać 100 ml zimnej wody. Dobrze wymieszać i pozostawić na 15 minut. Odsączyć. Użyć do fazy wodnej kosmetyków ujędrniających skórę.


CHARAKTERYSTYKA ROŚLINY


Pieprz metystynowy (Piper methysticum) to dwupienny krzew z rodziny pieprzowatych – Piperaceae. Występuje w Mikronezji, Melanezji, Polinezji i na Hawajach. Wyróżnia się ponad 200 jego odmian. Osiąga 3 – 5 m wysokości. Jego liście są duże, o kształcie sercowatym i promieniście rozchodzących się nerwach. Kwiaty przypominają wąskie, białe kłosy. Wyrastają w kępkach bezpośrednio z łodygi. Owocami są jednonasienne jagody, które pojawiają się bardzo rzadko.Zdrowie: Wsparcie snu, Stres, napięcie, Zdrowie skóry, Drogi moczowe
Zastosowanie: pielęgnacja ciała
Ostrzeżenia: nie stosować w ciąży, nie stosować u małych dzieci, do użytku zewnętrznego

Masz pytanie? Napisz do nas

Polecane dla Ciebie

  Dzięki cookies korzystanie ze strony jest szybsze i łatwiejsze. Przestrzegamy RODO. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

    OK