• Kava Kava Melomelo
  rotator-prawo
  rotator-lewo
Piper methysticum

Kava Kava Melomelo

To kava produkowana i powszechnie konsumowana na Vanuatu. Jej nazwa pochodzi od słowa „mellow”.

  • ; 1
 • W magazynie: 30 sztuk
  75,25
  W magazynie: 30 sztuk
  75,25
  Dodaj
  do ulubionych
 • Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach:

 • Koszt przesyłki już od 13 zł


  Darmowa dostawa na terenie Polski od 150zł (Poczta, Inpost, GLS).

 • Wybrany wariant jest teraz niedostępny.

  Powiadom mnie, gdy się pojawi:

Kava kava Melo Melo z Vanuatu

To jedna z najpopularniejszych kav spożywanych na Vanuatu i dosyć dobrze znana na rynku europejskim i polskim. Bywalcy kava barów, czyli nakamali, piją ją najczęściej po południu i wieczorem, aby odprężyć się po ciężkim dniu i odpocząć podczas rozmów ze znajomymi. Będąc na Vanuatu, odmianę tę znajdziemy przede wszystkim w stolicy tego państwa, czyli w Port Vila. Najszerzej uprawiana jest na maleńkiej wyspie należącej do Vanuatu – Ambae.

Nazwa Melo Melo pochodzi od angielskiego słowa „mellow”, który może być zarówno przymiotnikiem i oznaczać: miękki, łagodny, przyjemny, a także czasownikiem oznaczającym: relaksować, dojrzewać, mięknąć.

W Polsce kavę kavę można posiadać i sprzedawać, jednak nie jest ona zarejestrowana jako środek spożywczy. Oznacza to, że nie możemy udzielać informacji na temat tego, jak się ją spożywa.


SKŁAD


Kava kava Melo Melo 100% z Vanuatu. Najwyższa jakość!

Waka: 70%, lawena: 30%

Chemotyp: 243156
Noble kava


ŹRÓDŁA


1. Melo Melo Single Cultivar Traditional Grind Kava. https://kavasociety.nz/shop/melo-melo-single-cultivar-traditional-grind-kavaKraj pochodzenia: Vanuatu

Masz pytanie? Napisz do nas

Polecane dla Ciebie

  Dzięki cookies korzystanie ze strony jest szybsze i łatwiejsze. Przestrzegamy RODO. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

    OK