Magiczne herbatki

Magiczne herbatki to nasze autorskie kompozycje ziół przeznaczone dla osób o specyficznych potrzebach. Tworzymy je z potężnych roślin, które wykazują wzajemną synergię i dzięki temu razem działają jeszcze lepiej i skuteczniej. Wiemy z doświadczenia, że czasem pojedyncza roślina nie wystarczy. Wiemy też, co warto ze sobą połączyć, aby wzmocnić pożądane efekty. Rezultatem tego stały się nasze Magiczne Herbatki, które pijemy sami w domu i którymi chcielibyśmy się z Wami podzielić. Obecnie w ofercie znajdują się dwie propozycje – jedna na odporność, a druga na sen. Kategorię tę niebawem będziemy poszerzać. Zapraszamy do eksperymentów!

Magiczne herbatki to nasze autorskie kompozycje ziół przeznaczone dla osób o specyficznych potrzebach. Tworzymy je z potężnych roślin, które wykazują wzajemną synergię i dzięki temu razem działają…

[Zobacz więcej]

Filtrowanie

Producent
Flaga
Cena netto
od do
Cena
od do
Rozmiar
Smak
Ostrzeżenia
Zastosowanie
Zdrowie
Dostępny w magazynie
Twój wybór: Usuń wszystko
 • Herbatka Witaliana 100g
  Bestseller
  17,95
  ×

  Herbatka Witaliana 100g

  Wybierz wariant produktu

  Herbatka Witaliana 100g

  To przepyszny zestaw ziół, które wspólnymi siłami bronią nasz organizm przed infekcjami, zwiększają witalność i zapewniają świetne samopoczucie.
 • Herbatka Sielanna 100g
  Bestseller
  18,95
  ×

  Herbatka Sielanna 100g

  Wybierz wariant produktu

  Herbatka Sielanna 100g

  To idealna herbatka na wieczór, która zachwyca cudownym aromatem i smakiem, wycisza umysł i sprzyja głębokiemu odprężeniu.
 • Ryk Jelenia
  7,78
  ×

  Ryk Jelenia

  Wybierz wariant produktu

  Ryk Jelenia

 • Herbatka ziołowa Siostrzanna 90g
  19,18
  ×

  Herbatka ziołowa Siostrzanna 90g

  Wybierz wariant produktu

  Herbatka ziołowa Siostrzanna 90g

  Zaprojektowana specjalnie dla Kobiet - uśmierza bóle miesiączkowe, łagodzi napięcie i wpływa kojąco na ciało kobiety w tym trudnym okresie.

Dzięki cookies korzystanie ze strony jest szybsze i łatwiejsze. Przestrzegamy RODO. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

  OK