Masła roślinne

Masła roślinne to niesamowite surowce kosmetyczne, które mogą być stosowane samodzielnie lub skomponowane z olejami i kremami dla lepszej smarowalności. Są to czyste oleje wyciśnięte z nasion różnych roślin o takim składzie kwasów tłuszczowych, że w temperaturze pokojowej przybierają konsystencję twardą. Można je zmiękczyć poprzez podgrzanie nad płomieniem lub trzymanie w dłoni. Wszystkie oferowane przez nas masła są w 100% naturalne i nie zawierają żadnych dodatków.

Ich zaletą jest wysokie stężenie składników aktywnych, które odpowiadają za właściwości pielęgnacyjne i prozdrowotne oraz unikalny zapach. Szczególnie dobrze pachnie masło cupuacu i masło kakaowe, a bardzo popularną pozycją jest masło shea, które wyjątkowo dba o skórę alergiczną i podrażnioną.

Masła roślinne to niesamowite surowce kosmetyczne, które mogą być stosowane samodzielnie lub skomponowane z olejami i kremami dla lepszej smarowalności. Są to *czyste oleje wyciśnięte z nasion…

[Zobacz więcej]

Filtrowanie

Producent
Flaga
Cena
od do
Rozmiar
Ostrzeżenia
Zastosowanie
Dostępny w magazynie
Twój wybór: Usuń wszystko

Dzięki cookies korzystanie ze strony jest szybsze i łatwiejsze. Przestrzegamy RODO. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

  OK