Pielęgnacja ciała

Pielęgnacja ciała – naturalne kosmetyki do ciała

Kosmetyki zebrane w tej kategorii służą do pielęgnacji całego ciała. Nasza skóra z pewnością będzie nam wdzięczna, kiedy umyjemy ją naturalnym, hipoalergicznym mydłem, wyszorujemy naturalną myjką, a na koniec nakarmimy ziołowym kremem, czy naturalnym olejem lub masłem roślinnym. I już mamy domowe spa w 100% przyjazne naturze oraz naszej skórze! Zapraszamy do przejrzenia naszej oferty w poszukiwaniu naturalnych kosmetyków do pielęgnacji ciała.

Zwróćcie uwagę na nasze mydła – znajdziecie wśród nich takie skarby, jak mydło z masą perłową, śluzem ślimaka, prawdziwe mydło Aleppo oraz mydło marsylskie. Są to mydła do zadań specjalnych, przeznaczone dla skóry wymagającej szczególnej troski. Mydło Aleppo i marsylskie sprowadzamy od certyfikowanych dostawców, którzy dbają o to, aby ich produkty powstawały zgodnie z tradycyjną recepturą.

Furorę wśród naszych klientów robią ziołowe kosmetyki do ciała marki DLA, ponieważ zawierają duże stężenia składników roślinnych, są biodegradowalne i w 99% naturalne (jedynymi dodatkami syntetycznymi są substancje zapewniające trwałość, bez których produkty te szybko uległyby zepsuciu). DLA to kosmetyki do ciała, które powstają na bazie ziół, naparów ziołowych, olejów roślinnych, witamin i naturalnych surowców kosmetycznych, takich jak lanolina, D-pantenol, czy alantoina. Nie zawierają parabenów ani sztucznych dodatków barwiących lub zapachowych. Naszą ofertę regularnie poszerzamy o nowe pozycje tej marki. Z naturalnych kosmetyków do ciała DLA proponujemy Wam mydło nagietkowe i lipowe, płyn do higieny intymnej oraz ziołowy krem do rąk.

Naturalne kosmetyki do pielęgnacji ciała to także oleje zimnotłoczone i masła roślinne, które dogłębnie nawilżają i natłuszczają skórę oraz nasycają ją cennymi kwasami tłuszczowymi i witaminami. Możecie je wcierać w skórę całego ciała oraz twarz, a nawet w końcówki włosów. Warto też eksperymentować i łączyć je ze sobą, aby modyfikować konsystencję i właściwości. Sami sprawdźcie!

Jednym z najciekawszych produktów wśród naszych naturalnych kosmetyków do ciała jest krem z dodatkiem smoczej krwi, czyli żywicy drzewa Croton lechleri (samą żywicę w formie płynnej lub sproszkowanej również posiadamy w ofercie). Jest to produkt marki Terra Amazonas, znanej z wyjątkowych kosmetyków z intrygującymi dodatkami, takimi jak śluz ślimaka, masa perłowa, czy jad węża. Inne pozycje tej marki najdziecie w kategorii „pielęgnacja twarzy”.

Zachęcamy do regularnych odwiedzin – wszystkie kategorie nieustannie wzbogacamy o nowe rzeczy!

Pielęgnacja ciała – naturalne kosmetyki do ciała

Kosmetyki zebrane w tej kategorii służą do pielęgnacji całego ciała. Nasza skóra z pewnością będzie nam wdzięczna, kiedy umyjemy ją…

[Zobacz więcej]

Filtrowanie

Producent
Flaga
Cena
od do
Rozmiar
Alergeny
Ostrzeżenia
Zastosowanie
Choroba
Dostępny w magazynie
Twój wybór: Usuń wszystko

Dzięki cookies korzystanie ze strony jest szybsze i łatwiejsze. Przestrzegamy RODO. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

  OK