• Łapacz snów
  rotator-prawo
  rotator-lewo
 • Łapacz snów
  rotator-prawo
  rotator-lewo
 • Łapacz snów
  rotator-prawo
  rotator-lewo

Łapacz snów

 • Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach:

 • Koszt przesyłki już od 13 zł


  Darmowa dostawa na terenie Polski od 150zł (Poczta, Inpost, GLS).

 • Wybrany wariant jest teraz niedostępny.

  Powiadom mnie, gdy się pojawi:

Od kiedy sięgam pamięcią zawsze uwielbiałam tworzyć, otaczać się pięknymi rzeczami, aranżować przestrzenie w jakich się znajduję, by były piękne, oryginalne, ciepłe i harmonijne. Gdy doświadczałam i szukałam tego, co tak bardzo mocno „pokocham robić” równocześnie pracowałam na etacie w jednej z „babilońskich” korporacji, aż pewnego wieczoru przyszła do mnie wizja, by sprawdzić jak to jest tworzyć w glinie. Od razu zapisałam się na warsztaty. Już od pierwszego spotkania wiedziałam, że chcę tym właśnie się zajmować. W międzyczasie przyszły do mnie łapacze marzeń, przybierające postać bram przenoszących w inne zakamarki rzeczywistości.

.
.
.

Spotkało mnie ogromne szczęście. Po 12-stu latach zakończyłam pracę w korporacji i przeprowadziłam się na wieś. Żyję sobie tutaj z kilkoma bardzo bliskimi mi osobami i doświadczam niesamowitości życia w pięknych ogrodach, lasach na łonie natury. Moją pasją jest kreowanie, działanie rękoma, wytwarzanie piękna. Tak powstała RagankaArt. Ragana według ogólnobałtyjskich wierzeń to wiedźma czyli ta która wie. Tworząc portale czy ceramikę czuję, jakbym była narzędziem które wykonuje czyjeś wskazówki. Wizja pojawia mi się przed oczyma. Biorę nić w dłoń i wszystko zaczyna się łączyć. „Przekaz” spływa na mnie jak kosmiczne przenikające światło z wszechświata przez głowę, oczy, serce aż do rąk i korzeni. Jestem wdzięczna za ten dar, a także za możliwość dzielenia się nim z Wami w postaci już wytworzonych dzieł.

.

Zapraszam serdecznie na mój funpage na facebook’u @RagankaArt.

RagankaArt

Masz pytanie? Napisz do nas

Polecane dla Ciebie

  Dzięki cookies korzystanie ze strony jest szybsze i łatwiejsze. Przestrzegamy RODO. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

    OK