Leczenie Boreliozy - Stephen Harrod Buhner - wydanie II

  • 89,00 79,00
  • Koszt przesyłki już od 9,90 zł


    Darmowa dostawa na terenie Polski od 150zł.

    Z uwagi na zwiększoną ilość zamówień termin realizacji może być opóźniony.

  • Wybrany wariant jest teraz niedostępny.

    Powiadom mnie, gdy się pojawi:

Leczenie boreliozy – Stephen Harrod Buhner

Naturalne leczenie boreliozy
i jej koinfekcji – chlamydiozy
oraz riketsjoz z grupy gorączki plamistej
Wydanie drugie, poprawione, rozszerzone, zaktualizowane

Tłumaczyła: Alicja Głuszak

Nowe wydanie 2021

“Każdy dotknięty boreliozą – pacjenci, ich rodziny lub praktycy lecznictwa – znajdą tę obszerną i wnikliwą książkę jako niezbędny przewodnik po boreliozie i jej leczeniu. Niosąca nadzieję i zmieniająca życie książka.”
Wendy Leffel, lek. med.


“W swoich kolejnych książkach Stephen Harrod Buhner pokazuje nowe sposoby myślenia na temat nasilającego się dogmatyzmu medycznego i niepewności naszych czasów.
Potrzebujemy mądrego interpretatora. Autor udowodnił, że zasłużył na ten tytuł.”
Matthew Wood, zielarz, autor


“Błyskotliwy jak zawsze, Buhner raz jeszcze przedstawia nam swoje nowatorskie spojrzenie na temat jednej z najbardziej inwazyjnych i niedodiagnozowanych epidemii naszych czasów. Leczenie boreliozy to nie tylko głośne wezwanie do przebudzenia skierowane
do wszystkich przedstawicieli służby zdrowia, ale także klarowny i skuteczny paradygmat leczenia – synergistyczny, wszechstronny i dogłębny. Buhner stworzył znakomite źródło wiedzy, które niesie nadzieję wszystkim dotkniętym boreliozą lub jej koinfekcjami.
Rosemary Gladstar, zielarka, nauczycielka, autorka

“Wrażliwa, inteligentna, dalekowzroczna praca… Ta niezwykła książka przełamuje wszelkie granice i czyniąc tak, na powrót łączy nas z naszym najbardziej podstawowym ja.
Prawdziwie rewolucyjne przesłanie.”
Susun Weed, zielarka, autorka


Książka jest przeglądem wiodących badań naukowych nad boreliozą, testami do jej wykrywania i metodami leczenia, charakteryzuje się też najbardziej skuteczne preparaty ziołowe i dodatki dietetyczne przydatne w terapii i zapobieganiu chorobie, które mogą być stosowane zarówno samodzielnie, jak i w połączeniu z antybiotykami. Jest przewodnikiem o podstawowym znaczeniu wprowadzającym w temat infekcji boreliozą i sposobów jej leczenia.

____________________

Ilość stron 583 strony
Wydanie drugie
Data wydania 2021 rok
ISBN 978-83-957423-0-9
Wydawnictwo Magiczny Ogród

Masz pytanie? Napisz do nas

Dzięki cookies korzystanie ze strony jest szybsze i łatwiejsze. Przestrzegamy RODO. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

  OK