• Rękawica peelingująca KESSA!
  rotator-prawo
  rotator-lewo

Rękawica peelingująca KESSA!

 • 31,16
 • Koszt przesyłki już od 9,90 zł


  Darmowa dostawa na terenie Polski od 150zł (Poczta Polska).

 • Wybrany wariant jest teraz niedostępny.

  Powiadom mnie, gdy się pojawi:

Kessa glove – innowacyjna myjka, głęboko oczyszcza skórę z martwych komórek. Rękawica peelingująca Kessa służy do oczyszczania martwego naskórka z całego ciała, za wyjątkiem twarzy. Tradycyjnie używana podczas kąpieli w łaźni lub saunie tureckiej zwanej Hammam. Rękawica Kessa idealnie komponuje się z Czarnym Mydłem Marokańskim oraz mydłem Aleppo.

Skóra po zabiegu oczyszczania z użyciem Kessa staje się jedwabiście miękka, dotleniona. Pory zostają głęboko oczyszczone. Idealnie przygotowuje ciało pod zabiegi pielęgnacyjne z użyciem naturalnych olejków i balsamów. Gąbka Kessa jest również sprzymierzeńcem w walce z cellulitem.

Sposób użycia Rękawicy Kessa

Po gorącej kąpieli, prysznicu lub masażu, należy namydlić całe ciało Czarnym Mydłem Marokańskim lub mydłem Aleppo (lub innym mydłem). W kolejnym etapie zmywamy dokładnie całe ciało ciepłą wodą, szorując przy tym ciało wcześniej zwilżoną rękawicą Kessa. Po usunięciu zmiękczonego, martwego naskórka ponownie spłukujemy ciało ciepłą wodą. Po osuszeniu skóry zaleca się dodatkowe nawilżenie poprzez stosowanie naturalnych olejków i balsamów.

Masz pytanie? Napisz do nas

Dzięki cookies korzystanie ze strony jest szybsze i łatwiejsze. Przestrzegamy RODO. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

  OK