h2. Kava bag - woreczek do kavy
*Odpowiedni woreczek do wyciskania kavy-kavy to niezbędny atrybut każdego miłośnika tej używki.* A że sami jesteśmy jej wielbicielami, to zadbaliśmy o to, aby znaleźć dla Was woreczek, który jest wygodny w użyciu, estetyczny i dobrze spełnia swoją rolę.
Woreczek ten wykonany jest z siateczkowatego *nylonu*. Materiał ten nadaje się do kontaktu z żywnością, a *zrobiona z niego siateczka jest na tyle drobna, aby przepuszczała do wody wszystko, co w kavie najlepsze* i jednocześnie zapewniała komfort spożywania napoju bez konieczności połykania zbędnego osadu.
*Woreczek dostosowany jest rozmiarem do zwyczajowych porcji kavy kavy*, a podwójne zszycie zapewnia jego wytrzymałość i zapobiega rozdarciu w wyniku wielokrotnego wyciskania. Dodatkowym atutem jest ściągacz u góry oraz... nasze piękne logo ;)
Woreczek ze ściągaczem o rozmiarze około:
* *mały - 10x15 cm*
* *duży - 20x30 cm*
Wielkość oczek: 100 mikronów