• Wykradając ogień z nieba - Stephen Mace
  rotator-prawo
  rotator-lewo

Wykradając ogień z nieba - Stephen Mace

 • 23,90
 • Koszt przesyłki już od 9,90 zł


  Darmowa dostawa na terenie Polski od 150zł.

 • Wybrany wariant jest teraz niedostępny.

  Powiadom mnie, gdy się pojawi:

Stephen Mace – Wykradając ogień z nieba

Czym są czary? Mistyfikacją, sztuką czy złudzeniem? Zaklinaniem świata czy sposobem na wykorzystywanie ukrytych mocy umysłu? Pomysłem na zniewolenie czy wyzwolenie? Jaką postać przyjmują w świecie współczesnym? Autor niniejszej książki w odpowiedzi na te pytania proponuje tworzenie własnych, unikalnych systemów magicznych w oparciu o przedstawione w niej techniki uwalniania sił nieświadomości. Namawia do konstruowania indywidualnego alfabetu pragnień i związanych z nim słów mocy.

Wykradając ogień z nieba to prekursorska książka, zasługująca na miano ‘klasyki’, jeśli chodzi o kreatywne podejście do sztuki magicznej i technik psychologicznych. Dzięki zawartym w niej wskazówkom można dotrzeć do najgłębszych pokładów psychiki, stworzyć własny zestaw symboli i z ich pośrednictwem zapanować nad swym losem.

“Stephen Mace w sposób twórczy rozwija pomysły Crowleya i Spare’a, docierając do miejsc znanych nielicznym autorom dzieł magicznych. Rezultatem tego jest fascynująca lektura, pełna erudycji i praktycznego podejścia do życia. Wykradając ogień z nieba to mus dla każdego adepta okultyzmu” Phil Hine, autor Magii chaosu i Pseudonomiconu

“Na świecie jest wiele ‘podręczników magicznych’, ale żaden z nich nie może równać się tej książce Mace’a. Dzięki połączeniu rozsądnie brzmiącej teorii ze spójnym, zindywidualizowanym systemem, pożytek z tego dzieła będą mieć zarówno neofici, jak i osoby z doświadczeniem” – George Holochwost, szef sekcji amerykańskiej zakonu Iluminatów Thanaterosa

Stephen Mace – jeden z najwybitniejszych współczesnych autorów dzieł o tematyce magicznej, specjalizujący się w magii sigili, psychotechnikach i strategiach wolicjonalnego przekształcania życia.

Spis treści

0 Wprowadzenie do piątego wydania amerykańskiego
1 Czarostwo
2 Duchy i ich królestwo

3 Wykradając ogień z nieba
4 Dziennik magiczny
5 Długi dystans
6 Rytuał odpędzenia
7 Rzucanie czarów
8 A. O. Spare’a technika zaklinania żywiołów
9 Błogosławieństwa porażek, zmory sukcesów
10 Krótki przegląd bardziej skomplikowanych czarów
11 Rysunek automatyczny
12 Alfabet pragnień
13 Różne rodzaje świętych liter
14 Projekcja astralna
15 Święty Anioł Stróż
15a Ciało subtelne
16 Bardziej zaawansowane praktyki
17 Pozycja śmierci
18 Talizmany i więzy magiczne
19 Różne metody czarowania
20 Krąg magiczny i ewokacja
20a Żywiołaki i miejsca mocy
21 Niektóre problemy i sposoby ich rozwiązywania
22 Prawo
23 Rytuał Nienarodzonego

________________________

Wydanie I
Format A5
Liczba stron 120

Masz pytanie? Napisz do nas

Dzięki cookies korzystanie ze strony jest szybsze i łatwiejsze. Przestrzegamy RODO. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

  OK