Zakupy hurtowe

Zakupy hurtowe

Po zakupy hurtowe serdecznie zapraszamy Was do naszej hurtowni zielarskiej Nanga. Prowadzimy sprzedaż hurtową naszych produktów dla hurtowni i sklepów zielarskich. Posiadamy towar w dużych ilościach w naszym magazynie, możemy także sprowadzić wybrane produkty na zamówienie.

Oferujemy:

- największy wybór ziół z Polski i najdalszych zakątków świata,
- produkty, które sami robimy: nalewki ziołowe, kapsułki bez zbędnych dodatków i mieszanki ziołowe – wszystko to z roślin o udokumentowanych właściwościach prozdrowotnych,
- zioła zbierane z czystych, dzikich stanowisk przez naszych zielarzy,
- zioła uprawiane na naszym ekologicznym polu w województwie Wielkopolskim,
- bogaty asortyment sprawdzonych olejków eterycznych 100%, które sami rozlewamy,
- szeroki wybór ekstraktów roślinnych, związków witaminowych i mineralnych oraz związków pochodzenia naturalnego (np. aminokwasy, MSM, kreatyna),
- naturalne kosmetyki i surowce kosmetyczne,
- wyjątkowe żywice i kadzidła z różnych stron świata,
- herbaty liściaste i yerba mate,
- rzadko spotykane owoce suszone,
- czekolady z peruwiańskiego kakao,
- oleje nierafinowane i mąki bezglutenowe,
- naczynia laboratoryjne i książki.

Naszą markę budujemy nieprzerwanie od kilkunastu lat. Zaufało nam już wielu klientów, z którymi prowadzimy stałą współpracę. Jesteśmy doceniani za najwyższą jakość produktów, którą regularnie sprawdzamy w naszym laboratorium i dostosowujemy do wymagań klientów, szybkie terminy realizacji, dobry kontakt z klientami oraz gotowość do pomocy i udzielenia porady.

Zapraszamy do współpracy!

www.nanga.pl

Dzięki cookies korzystanie ze strony jest szybsze i łatwiejsze. Przestrzegamy RODO. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

  OK