Zestaw równowaga

Cztery pęki aromatycznych ziół: biała szałwia w wersji klasycznej oraz zanurzona w smoczej krwi, cedr czerwony, yerba santa.

 • 98,66 88,79
  Dodaj
  do ulubionych
 • Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach:

 • Koszt przesyłki już od 13 zł


  Darmowa dostawa na terenie Polski od 150zł (Poczta, Inpost, GLS).

 • Wybrany wariant jest teraz niedostępny.

  Powiadom mnie, gdy się pojawi:

ZESTAW RÓWNOWAGA

Oto ukłon w stronę różnorodności! Subtelna słodycz, intensywność drzew, ziele otulone owocowym płaszczem. Niech aromatyczny dym wiruje wokół, a rośliny prowadzą Cię do krainy zapachów.

W skład zestawu wchodzą:

Szałwia biała (Salvia apiana) występuje naturalnie w Kaliforni (USA) oraz Kaliforni Dolnej (Meksyk), a z racji na jej dużą popularność, uprawiana jest także w innych krajach. Tradycyjnie używana była przez Indian Czumaszów z południowej Kalifornii, jako roślina rytualna oraz lecznicza, m.in. jako środek uspokajający, moczopędny oraz lekarstwo na przeziębienie. Zdobyła sławę przede wszystkim jako roślina sakralna. Indianie wierzą, że ma ona wielką moc oczyszczania i przywracania równowagi duszy. Używają jej w formie kadzidła podczas wszelkich ceremonii do oczyszczania przestrzeni z negatywnych wpływów; jej dym wydziela subtelną, słodko-ziołową woń.

Dym z tlącego się pęku cedru czerwonego wydziela intensywny, drzewny i lekko ciężkawy aromat. Według wierzeń Indian reprezentuje męską energię. Pobudza do działania i wspiera psychikę, słowem – dodaje animuszu! Oczyszcza przestrzeń z mroku, przyciąga pozytywne jakości.

Oto wyjątkowe połączenie: pęk białej szałwii zanurzony w płynnej smoczej krwi (żywicy z czarciuka smoczego), która wydziela fenomenalny, kwiatowo-owocowy zapach. Czarciuk smoczy (Daemonorops draco), to palma występująca naturalnie na terenie Archipelagu Malajskiego oraz na wyspach Borneo i Sumatrze. “Smocza krew”, czyli wydzielina pokrywająca jej owoce, wykorzystywana jest jako kadzidło o przepięknym zapachu, a także do wyrobu tradycyjnych leków na bazie ziół.

Yerba Santa po hiszpańsku oznacza dosłownie “święte ziele”; tym mianem określa się gatunek Eriodictyon californicum. Nazwa łacińska nie jest przypadkowa – roślina była ważnym elementem medycyny rdzennych Indian, zamieszkujących tereny dzisiejszej Kaliforni. Oprócz tradycyjnych zastosowań (m.in. podczas infekcji dróg oddechowych, do przemywania ukąszeń, oparzeń i innych ran), Yerba Santa używana jest podczas rytuałów uzdrawiających, wg Indian jej dym chroni i oczyszcza przestrzeń z negatywnych energii. Święte ziele uzdrawia nie tylko ciało, ale też ducha – koi zranioną psyche i łagodzi konflikty. Zapach tlącego się pęku zaskakuje słodyczą, delikatnie wplątaną w ziemiste nuty.

Referencje i sposób użycia podajemy w karcie każdego produktu osobno – wystarczy kliknąć w link przekierowujący do konkretnego pęku.Masz pytanie? Napisz do nas

Polecane dla Ciebie

  Dzięki cookies korzystanie ze strony jest szybsze i łatwiejsze. Przestrzegamy RODO. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

    OK