Zaprawki i wyciągi płynne

Kategoria ta obejmuje wyciągi alkoholowe z roślin, które według prawa nie są przeznaczone do spożycia, pomimo posiadania wieloletniej historii zastosowania wewnętrznego w medycynie tradycyjnej.

Zachęcamy Was zatem do poszukania informacji na temat właściwości poszczególnych roślin z tej kategorii, ponieważ jako sprzedawcy nie możemy dokładnie o nich napisać, aby nie zachęcać do ich spożywania. Część z obecnych tutaj roślin opisaliśmy w naszym kompendium. Artykuły o pozostałych pojawią się wkrótce.

Wszystkie znajdujące się tutaj wyciągi sporządzone zostały w proporcji 1 część rośliny na 1 część alkoholu. Dzięki temu uzyskujemy mocniejszy produkt o mniejszej objętości, który można stosować w mniejszych dawkach.

Kategoria ta obejmuje wyciągi alkoholowe z roślin, które według prawa nie są przeznaczone do spożycia, pomimo posiadania wieloletniej historii zastosowania wewnętrznego w medycynie tradycyjnej.…

[Zobacz więcej]

Filtrowanie

Część rośliny
Tradycyjna medycyna
Kraj pochodzenia
Ostrzeżenia
Zastosowanie
Zdrowie
Choroba
Dostępny w magazynie
Twój wybór: Usuń wszystko

Dzięki cookies korzystanie ze strony jest szybsze i łatwiejsze. Przestrzegamy RODO. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

  OK