Kadzidełka pyłkowe

W kategorii tej znajdziecie najpiękniejsze kadzidła pyłkowe, jakie udało nam się znaleźć i dla Was sprowadzić. Naszą ulubioną marką jest indyjska Satya, która produkuje kadzidła o wyrazistym, ale nieinwazyjnym zapachu i używa wyłącznie surowców naturalnych.

Hindusi wynaleźli kadzidła pyłkowe około 5000 lat temu, wierząc w oczyszczającą i mistyczną moc dymu pochodzącego ze spalania wonnych roślin. Techniką wówczas wykorzystywaną było łączenie pachnących ziół i kwiatów, żywicy i zmielonego na proszek drewna sandałowego. Ze składników tych robiono pastę, a następnie wkładano ją do form, aby utworzyć stożki i „patyczki”. Technika ta zwana jest masalą i do dziś wykorzystuje się ją do produkcji wysokiej jakości kadzideł pyłkowych, takich jak właśnie jak Satya i Goloka. Co ciekawe, kadzidła tego typu nie wietrzeją z wiekiem, a wręcz zyskują lepsze cechy zapachowe.

W kategorii tej znajdziecie najpiękniejsze kadzidła pyłkowe, jakie udało nam się znaleźć i dla Was sprowadzić. Naszą ulubioną marką jest indyjska Satya, która produkuje kadzidła o *wyrazistym,…

[Zobacz więcej]

Filtrowanie

Dostępny w magazynie
Twój wybór: Usuń wszystko

Dzięki cookies korzystanie ze strony jest szybsze i łatwiejsze. Przestrzegamy RODO. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

  OK