Kawa zielona

Kawa zielona powstaje z dojrzałych ziaren kawy niepoddanych paleniu. Od tradycyjnej kawy różni się przede wszystkim aromatem i smakiem, a także składem chemicznym. Napar uzyskany z zielonych ziaren kawy posiada dość łagodny zapach, a jego smak zupełnie nie przypomina kawy czarnej, lecz raczej zieloną herbatę.

Niektórzy to uwielbiają, inni niekoniecznie. Z biochemicznego punktu widzenia, zielona kawa zawiera mnóstwo słynnego kwasu chlorogenowego, któremu przypisuje się zdolność do wspierania utraty masy ciała, szczególnie jeśli chodzi o spalanie tkanki tłuszczowej. Poza tym jest dużo bogatsza w związki bioaktywne, ale za to uboższa w kofeinę niż kawa czarna. Jedna porcja kawy zielonej ma około 4-5 razy mniej kofeiny niż porcja kawy czarnej.

Sprowadzamy dla Państwa najwyższej jakości ziarna zielonej kawy prosto ze słonecznej Brazylii. W naszej ofercie dostępne są trzy formy:ziarna całe, ziarna mielone, a także mix mielonych ziaren kawy zielonej i czarnej. Zachęcamy do spróbowania!

Kawa zielona powstaje z dojrzałych ziaren kawy niepoddanych paleniu. Od tradycyjnej kawy różni się przede wszystkim aromatem i smakiem, a także składem chemicznym. Napar uzyskany z zielonych ziaren…

[Zobacz więcej]

Filtrowanie

Waga
od do szt
Producent
Cena netto
od do
Cena
od do
Rozmiar
Część rośliny
Kraj pochodzenia
Ostrzeżenia
Zastosowanie
Zdrowie
Choroba
Dostępny w magazynie
Twój wybór: Usuń wszystko
 • Kawa zielona brazylijska SANTOS
  22,87
  ×

  Kawa zielona brazylijska SANTOS

  Wybierz wariant produktu

  Kawa zielona brazylijska SANTOS

 • Kawa zielona z czarną 100% Arabica Santos
  23,71
  ×

  Kawa zielona z czarną 100% Arabica Santos

  Wybierz wariant produktu

  Kawa zielona z czarną 100% Arabica Santos

Dzięki cookies korzystanie ze strony jest szybsze i łatwiejsze. Przestrzegamy RODO. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

  OK