Pelargonia afrykańska (Pelargonium sidoides) pochodzi z Południowej Afryki, gdzie od dawna jest znana i wykorzystywana przez lokalnych mieszkańców, którzy nazywają ją umckaloabo. Korzeń pelargonii afrykańskiej stosowany był tradycyjnie we wszelkich sytuacjach związanych z obniżeniem odporności, szczególnie w zapaleniu płuc i oskrzeli oraz w wynikającym z tego kaszlu, katarze, bólu gardła i gorączce. Medycyna współczesna od lat bada tę roślinę pod kątem jej wpływu na odporność, a wyniki są bardzo obiecujące. Ogromnym plusem pelargonii afrykańskiej jest to, że może być ona bez obaw podawana małym dzieciom (już od 1. r.ż.) oraz osobom starszym.
Wyciąg z pelargonii afrykańskiej:
SUPLEMENT DIETY
Pelargonia afrykańska, certyfikowany alkohol etylowy, gliceryna roślinna, woda destylowana.
Zawartość etanolu w nalewce 10%.
Zalecana dzienna porcja do spożycia:
- dzieci od 1 do 5 roku życia: 10 kropli trzy razy dziennie,
- 6-12 lat: 20 kropli trzy razy dziennie,
- >12 lat: 30 kropli trzy razy dziennie.
1 miarka (nabranie pipety) to 15 kropli nalewki. 30 kropli mieści się w 1 ml. Porcję rozcieńczyć w niewielkiej ilości wody.
Zawartość w dziennej porcji: maksymalnie 90 kropli. Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji.
Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety oraz nie zastąpią zdrowego trybu życia.
Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Chronić przed światłem i wilgocią. Osad jest zjawiskiem naturalnym.
Ciąża, karmienie piersią, nadwrażliwość na roślinę.
</https:>
</https:>Przykładamy wielką uwagę do jakości oferowanych przez nas produktów. Testujemy każdą partię w naszym laboratorium.
Do nalewki Pelargonia dział jakości naszego Maglabu oferuje certfikat analizy:
Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach i promocjach w naszym sklepie.
Telefon
+48 533 633 306
Email
sklep@magicznyogrod.pl
Nasz zespół obsługi klienta jest do Państwa dyspozycji w dni robocze w godzinach:
od 7:00 do 16:00