Kapsułki i kapsułkarki

Tutaj znajdziesz narzędzia niezbędne do samodzielnego napełniania kapsułek. W naszej ofercie znajdują się kapsułki różnej wielkości, wykonane z żelatyny i z celulozy, a także proste i niezawodne kapsułkarki, dedykowane poszczególnym rozmiarom kapsułek.

Kapsułkarka umożliwia szybkie napełnienie 24 kapsułek za jednym razem. Jest niezwykle przydatna, kiedy na co dzień stosujemy sproszkowane zioła i suplementy. Umieszczenie ich w kapsułkach nie tylko ułatwia regularną suplementację, ale też pozwala połknąć coś, co jest okropne w smaku :)

Jak zawsze zachęcamy do eksperymentów. Możesz tworzyć suplementy z pojedynczych ziół, ekstraktów i związków, a także kreować swoje autorskie kombinacje. Sprawia to niesamowicie dużo frajdy!

Tutaj znajdziesz narzędzia niezbędne do samodzielnego napełniania kapsułek. W naszej ofercie znajdują się kapsułki różnej wielkości, wykonane z żelatyny i z celulozy, a także proste i niezawodne…

[Zobacz więcej]

Filtrowanie

Dostępny w magazynie
Twój wybór: Usuń wszystko

Dzięki cookies korzystanie ze strony jest szybsze i łatwiejsze. Przestrzegamy RODO. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

  OK