Świat snów

W kategorii Świat Snów zamieściliśmy dwie rośliny stosowane tradycyjnie przez rdzenną ludność Afryki i Azji w celu poprawy jakości snu, czyli afrykański korzeń snów i afrykańskie ziele snów, a także nalewkę Ubulawu sporządzoną na wzór tradycyjnego Ubulawu. Są to produkty kolekcjonerskie, nieprzeznaczone do spożycia.

Afrykańskie ziele snów i afrykański korzeń snów to, mimo podobnej nazwy, dwie zupełnie inne rośliny. Pierwsza z nich to Entada rheedii – pnącze z rodziny bobowatych, które wytwarza ogromne strąki z nasionami. Te nasiona właśnie sprzedajemy jako afrykańskie ziele snów. Druga z nich to Silene capensis – niewysoka roślina zielna z rodziny goździkowatych. Pozyskuje się z niej korzeń, znany jako afrykański korzeń snów. Obie rośliny wykorzystywane są w szamańskich rytuałach Południowej Afryki, polegających na kontaktowaniu się z przodkami poprzez sny. W oparciu o te, a także inne rośliny powstaje Ubulawu – magiczna mikstura mająca na celu uzdrowienie ciała i umysłu poprzez poszerzenie świadomości, wzmocnienie intuicji i zwiększenie wrażliwości na sygnały płynące z wewnątrz oraz nawiązanie głębokiego kontaktu z prawdziwym sobą.

W kategorii Świat Snów zamieściliśmy dwie rośliny stosowane tradycyjnie przez rdzenną ludność Afryki i Azji w celu poprawy jakości snu, czyli <a…

[Zobacz więcej]

Filtrowanie

Dostępny w magazynie
Twój wybór: Usuń wszystko
 • Ubulawu 10ml
  Bestseller
  29,75
  ×

  Ubulawu 10ml

  Wybierz wariant produktu

  Ubulawu 10ml

 • Afrykański korzeń snów
  Bestseller
  27,90
  ×

  Afrykański korzeń snów

  Wybierz wariant produktu

  Silene capensis

  Afrykański korzeń snów

Dzięki cookies korzystanie ze strony jest szybsze i łatwiejsze. Przestrzegamy RODO. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

  OK