Dzięki cookies korzystanie ze strony jest szybsze i łatwiejsze. Przestrzegamy RODO. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

  OK

Oleje roślinne

Prezentowane przez nas oleje roślinne przeznaczone są do spożycia i/lub do celów kosmetycznych. Znajdziecie tu Państwo oleje najwyższej jakości, z których większość jest tłoczona na zimno. Sprzedajemy wyłącznie świeże oleje o najdłuższej możliwej dacie ważności. Wśród naszych propozycji znajdują się zarówno lokalne polskie produkty, jak i zagraniczne rarytasy.

Każdy z olejów zimno tłoczonych posiada swój unikalny zapach, smak i właściwości. Co więcej, każdy stanowi bogactwo cennych nienasyconych kwasów tłuszczowych, które spożywane regularnie oddziałują korzystnie na pracę mózgu i serca, pomagają uregulować gospodarkę lipidową i przyczyniają się do pięknego wyglądu skóry, włosów i paznokci. Oleje te stosowane do pielęgnacji skóry wyjątkowo ją odżywiają, zapewniają jej miękkość i elastyczność, hamują starzenie się i łagodzą podrażnienia. Doskonale nadają się również do masażu.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą różnorodną ofertą! Klasycznym wyborem może być wszechstronny olej kokosowy lub wyśmienity olej lniany, a spośród naszych perełek polecamy luksusowy olej Sacha Inchi z Peru, aromatyczny olej konopny, niezwykle zdrowy olej z czarnuszki, syberyjski olej rokitnikowy oraz egzotyczny olej z opuncji figowej.

Filtrowanie

Waga
od do szt
Producent
Cena netto
od do
Cena
od do
Rozmiar
Kraj pochodzenia
Smak
Ostrzeżenia
Zastosowanie
Zdrowie
Twój wybór: Usuń wszystko