Zestaw harmonia

Biała szałwia i Palo santo w dwóch odsłonach: klasycznej oraz w postaci kadzidła stożkowego.

 • 61,70 55,53
  Dodaj
  do ulubionych
 • Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach:

 • Koszt przesyłki już od 13 zł


  Darmowa dostawa na terenie Polski od 150zł (Poczta, Inpost, GLS).

 • Wybrany wariant jest teraz niedostępny.

  Powiadom mnie, gdy się pojawi:

ZESTAW HARMONIA

Subtelna w swej sile szałwia biała oraz palo santo o niezwykłej mocy – to niezawodni strażnicy rytualnej przestrzeni. Absolutnie niezastąpieni podczas praktyk relaksacyjnych i duchowych.

W skład zestawu wchodzą:

Palo santo (Bursera graveolens), nazywane “świętym drzewem”, występuje naturalnie na terenach Ameryki Środkowej oraz Ameryki Południowej i jest integralną częścią tamtejszej kultury minimum od czasów inkaskich. Jego drewno nasycone jest olejkiem eterycznym o niezwykłym, niedającym się zapomnieć zapachu, który paruje i unosi się wraz z ulatniającym się dymem w trakcie kadzenia. Ludność lokalna wykorzystuje palo santo podczas rytuałów oczyszczających i ceremonii szamańskich, a także jako roślinę leczniczą.

Palo santo w nowej odsłonie. Zachowuje się jak typowe kadzidełko stożkowe: wystarczy, że odpalisz je i pozostawisz na żaroodpornej podstawce. Posiada niezwykle intensywny aromat.

Szałwia biała (Salvia apiana) występuje naturalnie w Kaliforni (USA) oraz Kaliforni Dolnej (Meksyk), a z racji na jej dużą popularność, uprawiana jest także w innych krajach. Tradycyjnie używana była przez Indian Czumaszów z południowej Kalifornii, jako roślina rytualna oraz lecznicza, m.in. jako środek uspokajający, moczopędny oraz lekarstwo na przeziębienie. Zdobyła sławę przede wszystkim jako roślina sakralna. Indianie wierzą, że ma ona wielką moc oczyszczania i przywracania równowagi duszy. Używają jej w formie kadzidła podczas wszelkich ceremonii do oczyszczania przestrzeni z negatywnych wpływów; jej dym wydziela subtelną, słodko-ziołową woń.

Referencje i sposób użycia podajemy w karcie każdego produktu osobno – wystarczy kliknąć w link przekierowujący.

Masz pytanie? Napisz do nas

Polecane dla Ciebie

  Dzięki cookies korzystanie ze strony jest szybsze i łatwiejsze. Przestrzegamy RODO. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

    OK