Rooibos | Miodokrzew

Rooibos i Miodokrzew to dwie, nietypowe herbaty, a właściwie zioła. Nie powstają z krzewów herbacianych, lecz z czerwonokrzewu i miodokrzewu, które rosną w Afryce i są ze sobą spokrewnione. Zaletą obu tych roślin jest brak kofeiny, dzięki czemu są one zupełnie bezpieczne dla kobiet w ciąży i karmiących oraz dzieci, a przygotowane z nich napary mogą być spożywane o każdej porze dnia i nocy.

Oba krzewy wyróżniają się niepowtarzalnym, głębokim smakiem, który zyskuje coraz więcej fanów. W naszej ofercie znajduje się rooibos czerwony oraz miodokrzew.

Każda z tych herbat to wyjątkowa przygoda smakowa. Rooibos czerwony zachwyca swą korzennością i waniliowością a miodokrzew upaja nutami miodowymi, jak sama jego nazwa wskazuje. Zachęcamy do próbowania!

Rooibos i Miodokrzew to dwie, nietypowe herbaty, a właściwie zioła. Nie powstają z krzewów herbacianych, lecz z czerwonokrzewu i miodokrzewu, które rosną w Afryce i są ze sobą spokrewnione. Zaletą…

[Zobacz więcej]

Filtrowanie

Waga
od do szt
Producent
Flaga
Cena netto
od do
Cena
od do
Rozmiar
Część rośliny
Sposób zbioru
Tradycyjna medycyna
Kraj pochodzenia
Smak
Zdrowie
Dostępny w magazynie
Twój wybór: Usuń wszystko
 • Miodokrzew - honeybush
  Bestseller
  19,87
  ×

  Miodokrzew - honeybush

  Wybierz wariant produktu

  Cyclopia intermedia

  Miodokrzew - honeybush

  To pyszna herbata ziołowa o delikatnym, słodkawo-korzennym smaku i lekko miodowym zapachu. Nie zawiera kofeiny.
 • Rooibos - herbata z czerwonokrzewu
  Bestseller
  22,87
  ×

  Rooibos - herbata z czerwonokrzewu

  Wybierz wariant produktu

  Aspalathi contarm, Aspalathi linearis

  Rooibos - herbata z czerwonokrzewu

  To krzew rosnący wyłącznie w RPA. Z jego liści i gałązek przyrządza się aromatyczną herbatę o głębokim, aksamitnym smaku bez cienia goryczki.

Dzięki cookies korzystanie ze strony jest szybsze i łatwiejsze. Przestrzegamy RODO. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

  OK