Dzięki cookies korzystanie ze strony jest szybsze i łatwiejsze. Przestrzegamy RODO. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

  OK

Rooibos | Miodokrzew

Rooibos i Miodokrzew to dwie, nietypowe herbaty, a właściwie zioła. Nie powstają z krzewów herbacianych, lecz z czerwonokrzewu i miodokrzewu, które rosną w Afryce i są ze sobą spokrewnione. Zaletą obu tych roślin jest brak kofeiny, dzięki czemu są one zupełnie bezpieczne dla kobiet w ciąży i karmiących oraz dzieci, a przygotowane z nich napary mogą być spożywane o każdej porze dnia i nocy.

Oba krzewy wyróżniają się niepowtarzalnym, głębokim smakiem, który zyskuje coraz więcej fanów. W naszej ofercie znajduje się rooibos czerwony i zielony oraz miodokrzew. Różnica pomiędzy rooiboosem czerwonym a zielonym polega na tym, że liście tego pierwszego przeszły proces oksydacji, stąd ich miedziany kolor, a w liściach tego drugiego oksydację zatrzymano, po czym natychmiast je wysuszono, co pozwoliło na zachowanie zielonej barwy.

Każda z tych herbat to wyjątkowa przygoda smakowa. Rooibos czerwony zachwyca swą korzennością i waniliowością, zielony pachnie jak świeże siano, a miodokrzew upaja nutami miodowymi, jak sama jego nazwa wskazuje. Zachęcamy do próbowania!

Filtrowanie

Waga
od do szt
Producent
Cena netto
od do
Cena
od do
Rozmiar
Część rośliny
Sposób zbioru
Tradycyjna medycyna
Kraj pochodzenia
Smak
Zdrowie
Twój wybór: Usuń wszystko