Dzięki cookies korzystanie ze strony jest szybsze i łatwiejsze. Przestrzegamy RODO. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

  OK

Oleje zimnotłoczone

Oleje zimnotłoczone to bardzo przyjemny element domowego spa. Nadają się do pielęgnacji twarzy, ciała oraz włosów. Można je stosować zamiast codziennego kremu albo wykorzystać do masażu. Warto je również wkomponowywać w swoje kosmetyki – kilka łyżeczek takiego oleju można dodać do kremu lub odżywki do włosów albo połączyć z masłem roślinnym i stworzyć własny kosmetyk. Największą zaletą naszych olejów jest oczywiście naturalność – są 100% czyste, bez dodatku wody, konserwantów, czy barwników.

Spośród szerokiej gamy oferowanych przez nas olejów na szczególną uwagę zasługują te o specjalnym przeznaczeniu. Olej bakućim to ajurwedyjski środek na skórę dotkniętą bielactwem, który pobudza komórki do produkcji melaniny. Olej żywokostowy to niezastąpiona pomoc dla bolących stawów i mięśni oraz zrastających się po złamaniu kości. Olej neem przynosi ulgę skórze dotkniętej zmianami egzemowymi, łuszczycowymi i atopowymi. A olej Sacha Inchi wyróżnia się najwyższą zawartością nienasyconych kwasów tłuszczowych (NNKT) spośród wszystkich olejów na świecie!

Oleje zimnotłoczone to bardzo przyjemny element domowego spa. Nadają się do pielęgnacji twarzy, ciała oraz włosów. Można je stosować zamiast codziennego kremu albo wykorzystać do masażu. Warto je…

[Zobacz więcej]

Filtrowanie

Producent
Cena
od do
Rozmiar
Ostrzeżenia
Zastosowanie
Twój wybór: Usuń wszystko