Wyciągi olejowe

Wyciągi olejowe to wyciągi z różnych części roślin na bazie oleju. Powstają więc na drodze maceracji ziół w oleju, w przeciwieństwie do olejów roślinnych, które są wytłaczane z nasion lub owoców.

W naszej ofercie znajduje się kilka mocnych wyciągów o specyficznych właściwościach. Olej Żywokostowy przeznaczony jest do pielęgnacji wszelkich kontuzji, zwłaszcza bolących stawów, a także zwichnięć i złamanych kości. Olej Bhringaraj doskonale wpływa na włosy – wzmacnia je i zapobiega ich wypadaniu, a przy tym nadaje im ciemniejszy odcień. Olej z Gotu kola upiększa skórę, sprzyja gojeniu się ran i pomaga zlikwidować trądzik, wypryski i blizny. Wyciąg z Arniki poprawia strukturę naczyń krwionośnych, dzięki czemu redukuje siniaki i obrzęki. Skwalan z oliwek hamuje starzenie się skóry, a wyciąg z Amli może być stosowany do codziennej pielęgnacji skóry i włosów w celu ich dogłębnego odżywienia.

Wyciągi olejowe to wyciągi z różnych części roślin na bazie oleju. Powstają więc na drodze maceracji ziół w oleju, w przeciwieństwie do olejów roślinnych, które są wytłaczane z nasion lub owoców.…

[Zobacz więcej]

Filtrowanie

Producent
Flaga
Cena
od do
Rozmiar
Ostrzeżenia
Zastosowanie
Dostępny w magazynie
Twój wybór: Usuń wszystko

Dzięki cookies korzystanie ze strony jest szybsze i łatwiejsze. Przestrzegamy RODO. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

  OK