Dzięki cookies korzystanie ze strony jest szybsze i łatwiejsze. Przestrzegamy RODO. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

  OK

Pielęgnacja włosów

W tej kategorii zebraliśmy dla Państwa najlepsze, naszym zdaniem, produkty dla włosów. Większość z nich stanowią kosmetyki Dabur Vatika, przeznaczone do specjalnej pielęgnacji każdego rodzaju włosów. Dabur to indyjska marka, która w swoich produktach wykorzystuje ajurwedyjskie zioła i receptury. Ich produkty wyróżniają się bogatą zawartością naturalnych, roślinnych składników, dzięki czemu są przyjazne dla włosów i skóry głowy, a także bardzo skuteczne w działaniu. Inne propozycje w tym dziale to rozmaite oleje służące do zabiegów intensywnie regenerujących, odżywiających i nawilżających włosy, naturalny barwnik indygo przeznaczony do farbowania włosów na czarno, olej bhringaraj wzmacniający włosy i hamujący ich wypadanie oraz puder shikakai, który pobudza porost włosów.

W tej kategorii zebraliśmy dla Państwa najlepsze, naszym zdaniem, produkty dla włosów. Większość z nich stanowią kosmetyki Dabur Vatika, przeznaczone do specjalnej pielęgnacji każdego rodzaju…

[Zobacz więcej]

Filtrowanie

Producent
Flaga
Cena
od do
Rozmiar
Ostrzeżenia
Zastosowanie
Twój wybór: Usuń wszystko