Dzięki cookies korzystanie ze strony jest szybsze i łatwiejsze. Przestrzegamy RODO. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

  OK

100% Olejki eteryczne

Czyste olejki eteryczne to jedna z najlepszych form, w jakiej możemy dostarczyć sobie roślinnych składników aktywnych o działaniu terapeutycznym i prozdrowotnym. W olejkach eterycznych rośliny skoncentrowane są związki, które mają za zadanie chronić roślinę przed szkodnikami i przyciągać te owady, które są jej potrzebne. U człowieka zaś związki te pełnią szereg pozytywnych funkcji i oddziaływać mogą na układ nerwowy, trawienny, oddechowy, odpornościowy i na ogólną przemianę materii.

Związki zawarte w olejkach można dostarczać do organizmu na kilka sposobów, np. wcierając olejki w skórę podczas masażu, dodając je do kąpieli i do nawilżacza powietrza, czy wdychając je przy podgrzewaniu w kominku aromaterapeutycznym (związki lotne dostają się do organizmu poprzez drogi oddechowe). Szczegółowe informacje na ten temat przeczytacie na naszym blogu.

Nasza oferta obfituje w najlepsze olejki eteryczne z różnych stron świata. Znajdziecie tu Państwo zarówno propozycje klasyczne, takie jak olejek miętowy, lawendowy, czy melisowy, jak i te bardziej wyszukane, np. olejek konopny, olejek z kadzidłowca, z palo santo i z liści curry, olejek catrafay i cananga.

Wszystkie olejki w tej kategorii są czyste, nie zawierają dodatku wody, olejów, konserwantów, barwników i innych zbędnych substancji.

Gorąco polecamy każdy z nich!

Czyste olejki eteryczne to jedna z najlepszych form, w jakiej możemy dostarczyć sobie roślinnych składników aktywnych o działaniu terapeutycznym i prozdrowotnym. W olejkach eterycznych rośliny…

[Zobacz więcej]

Filtrowanie

Producent
Cena
od do
Aromat
Ostrzeżenia
Zastosowanie
Nuta zapachowa
Twój wybór: Usuń wszystko