Zioła aromatyczne

Kategoria ta obejmuje aromatyczne zioła i części roślin, które w swojej nieprzetworzonej formie mogą stanowić naturalne kadzidło. Niektóre z nich wystarczy podpalić i pozwolić im tlić się przez moment, aby zapach wypełnił otoczenie. Tak postępuje się w przypadku palo santo, białej szałwii i ziół związanych w pęczki. Inne, na przykład kwiaty lawendy i róży, liście eukaliptusa, czy korę cedru należy nasypać na rozżarzony węgielek, aby na nim uległy spaleniu i uwolniły swój aromat. Poszczególne zioła, kwiaty i kawałki drewna możemy łączyć ze sobą we własne kompozycje. Zachęcamy Państwa do połączenia lawendy z drzewem sandałowym, róży z kwiatem cynamonu i trawy cytrynowej z paczulą.

Surowce prezentowane w tej kategorii mogą również posłużyć do przygotowania suchego potpourri, czyli kompozycji dekoracyjnej o unikalnym zapachu, złożonej z suszonych części roślin. Kompozycję można dodatkowo skropić olejkiem eterycznym. Potpourri wspaniale nadaje się do odświeżania pomieszczeń, ubrań, szafek kuchennych czy samochodu, a przy okazji cieszy oko.

Kategoria ta obejmuje aromatyczne zioła i części roślin, które w swojej nieprzetworzonej formie mogą stanowić naturalne kadzidło. Niektóre z nich wystarczy podpalić i pozwolić im tlić się przez…

[Zobacz więcej]

Filtrowanie

Flaga
Cena
od do
Rozmiar
Część rośliny
Sposób zbioru
Kraj pochodzenia
Zastosowanie
Dostępny w magazynie
Twój wybór: Usuń wszystko

Dzięki cookies korzystanie ze strony jest szybsze i łatwiejsze. Przestrzegamy RODO. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

  OK