Cukry i słodziki

Jesteśmy przeciwnikami białego cukru, dlatego w naszych produktach go nie znajdziecie. Jego szkodliwości wyjaśniać nie trzeba. Wiemy jednak, że czasem posłodzenie herbaty czy kawy jest kuszące i bywa tak, że trudno się od tego odzwyczaić.

Z tego powodu zachęcamy Państwa do wypróbowania zdrowych zamienników cukru. W naszej ofercie znajdziecie ksylitol, stewię i lukrecję, które są produktami w 100% naturalnymi i bezpiecznymi. Ksylitol to cukier pozyskiwany z brzozy. Stewia to roślina zielna z Ameryki Południowej o naturalnie słodkich liściach. Lukrecja z kolei posiada słodki korzeń, który idealnie pasuje do naparów herbacianych oraz ziołowych i zapewniamy, że zupełnie nie przypomina w smaku czarnych słodyczy lukrecjowych.

Jesteśmy przeciwnikami białego cukru, dlatego w naszych produktach go nie znajdziecie. Jego szkodliwości wyjaśniać nie trzeba. Wiemy jednak, że czasem posłodzenie herbaty czy kawy jest kuszące i…

[Zobacz więcej]

Filtrowanie

Cena
od do
Rozmiar
Część rośliny
Kraj pochodzenia
Smak
Alergeny
Zastosowanie
Zdrowie
Choroba
Dostępny w magazynie
Twój wybór: Usuń wszystko

Dzięki cookies korzystanie ze strony jest szybsze i łatwiejsze. Przestrzegamy RODO. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

  OK