Witaminy i związki mineralne

Kategoria ta obejmuje związki witaminowe i mineralne, które mogą posłużyć jako suplementy, a także inne związki o zastosowaniu kosmetycznym lub czyszczącym. Zdecydowanym bestsellerem tego działu jest cytrynian magnezu, który jest najlepiej przyswajalną formą magnezu. Dostępny jest w formie wygodnych kapsułek oraz w formie proszku. Siarczan i chlorek magnezu to sole przeznaczone do uzupełniania niedoborów magnezu w formie kąpieli, gdyż pierwiastek ten wchłania się przez skórę. W naszej ofercie znajduje się również witamina C, cynk oraz 3 różne formy niacyny, z których każda wykazuje nieco inne działanie. Sól z Morza Martwego to z kolei fantastyczne źródło całego zestawu mikro- i makroelementów, a soda oczyszczona i kwas cytrynowy to niezbędne środki potrzebne do eko-sprzątania.

Kategoria ta obejmuje związki witaminowe i mineralne, które mogą posłużyć jako suplementy, a także inne związki o zastosowaniu kosmetycznym lub czyszczącym. Zdecydowanym bestsellerem tego działu…

[Zobacz więcej]

Filtrowanie

Cena
od do
Kraj pochodzenia
Smak
Ostrzeżenia
Zastosowanie
Zdrowie
Choroba
Dostępny w magazynie
Twój wybór: Usuń wszystko

Dzięki cookies korzystanie ze strony jest szybsze i łatwiejsze. Przestrzegamy RODO. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

  OK