Dzięki cookies korzystanie ze strony jest szybsze i łatwiejsze. Przestrzegamy RODO. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

  OK

Zioła dla urody

W kategorii Zioła dla urody umieściliśmy surowce roślinne, które mogą być wykorzystane w celach kosmetycznych. Przygotowuje się z nich wywary do przemywania skóry i płukania włosów, toniki do cery oraz okłady na oczy i bolące miejsca. Mocne napary i nalewki z ziół można dodawać do maści, kremów i szamponów.

Najpopularniejsze zioła dla urody to z pewnością nagietek i rumianek, które wspaniale tonizują cerę, pokrzywa, która odświeża włosy i zapobiega ich przetłuszczaniu się, a także arnika, która sprzyja gojeniu się stłuczeń i siniaków. Żywokost to nieoceniona pomoc dla stawów, a czeremcha przydaje się przy trądziku. Z pozycji zagranicznych proponujemy Państwu indyjskie zioła bhringraj oraz shikakai, które fenomenalnie dbają o włosy i stymulują ich wzrost, oraz amerykański oczar wirginijski, który przyspiesza regenerację skóry i koi podrażnienia, dlatego często stosuje się go do pielęgnacji świeżych tatuaży.

W kategorii Zioła dla urody umieściliśmy surowce roślinne, które mogą być wykorzystane w celach kosmetycznych. Przygotowuje się z nich wywary do przemywania skóry i płukania włosów, toniki do cery…

[Zobacz więcej]

Filtrowanie

Producent
Flaga
Cena
od do
Rozmiar
Aromat
Ostrzeżenia
Zastosowanie
Twój wybór: Usuń wszystko