Dzięki cookies korzystanie ze strony jest szybsze i łatwiejsze. Przestrzegamy RODO. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

  OK

Kakao i czekolady

Czekolada! Któż jej nie kocha? My jesteśmy wielbicielami gatunkowej czekolady, dlatego zatroszczyliśmy się o to, aby nasza oferta zawierała wyłącznie czekoladę z najwyższej półki. Wszystkie nasze tabliczki wykonane zostały z ziaren kakaowych odmiany Criollo Grand Cru, która uznawana jest za najlepszą na świecie. Co więcej, ziarna te pochodzą z peruwiańskich upraw ekologicznych, nieskażonych sztucznymi środkami uprawy roślin.

Każda czekolada marki Saldac opatrzona jest ponadto znakiem Fair Trade, a więc powstała na drodze uczciwej współpracy z lokalną ludnością.

Czekolady, które dla Państwa sprowadzamy, wyróżniają się nie tylko najlepszą jakością, lecz także wyjątkowymi smakami. Znajdziecie u nas czekoladę z malinami, z kandyzowaną cytryną lub imbirem, z naturalną miętą, a nawet czekoladę wegańską, ale największą furorę robi czekolada z kokosem!

W poniższym dziale oferujemy również całe ziarna kakao surowe lub palone, które są wyborną i mocno energetyzującą przekąską, a także mielone kakao z ziaren Criollo oraz ekologiczny karob. Zapraszamy do degustacji i do podzielenia się swoją opinią!

Filtrowanie

Waga
od do szt
Producent
Flaga
Cena netto
od do
Cena
od do
Rozmiar
Część rośliny
Sposób zbioru
Tradycyjna medycyna
Kraj pochodzenia
Zastosowanie
Zdrowie
Choroba
Twój wybór: Usuń wszystko