Kakao i czekolady

Czekolada! Któż jej nie kocha? My jesteśmy wielbicielami gatunkowej czekolady, dlatego zatroszczyliśmy się o to, aby nasza oferta zawierała wyłącznie czekoladę z najwyższej półki. Wszystkie nasze tabliczki wykonane zostały z ziaren kakaowych odmiany Criollo Grand Cru, która uznawana jest za najlepszą na świecie. Co więcej, ziarna te pochodzą z peruwiańskich upraw ekologicznych, nieskażonych sztucznymi środkami uprawy roślin.

Każda czekolada marki Saldac opatrzona jest ponadto znakiem Fair Trade, a więc powstała na drodze uczciwej współpracy z lokalną ludnością.

Czekolady, które dla Was sprowadzamy, wyróżniają się nie tylko najlepszą jakością, lecz także wyjątkowymi smakami. Znajdziecie u nas czekoladę z malinami, z kandyzowaną cytryną lub imbirem, z naturalną miętą, a nawet czekoladę wegańską, ale największą furorę robi czekolada z kokosem!

W poniższym dziale oferujemy również całe ziarna kakao surowe lub palone, które są wyborną i mocno energetyzującą przekąską, a także mielone kakao z ziaren Criollo oraz ekologiczny karob. Zapraszamy do degustacji i do podzielenia się swoją opinią!

Czekolada! Któż jej nie kocha? My jesteśmy wielbicielami gatunkowej czekolady, dlatego zatroszczyliśmy się o to, aby nasza oferta zawierała wyłącznie czekoladę z najwyższej półki. Wszystkie nasze…

[Zobacz więcej]

Filtrowanie

Producent
Flaga
Cena
od do
Rozmiar
Tradycyjna medycyna
Kraj pochodzenia
Smak
Alergeny
Zastosowanie
Zdrowie
Choroba
Dostępny w magazynie
Twój wybór: Usuń wszystko

Dzięki cookies korzystanie ze strony jest szybsze i łatwiejsze. Przestrzegamy RODO. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

  OK