Infekcje, przeziębienia

Zioła zebrane w tej kategorii pomagają szybciej powrócić do zdrowia w momencie, gdy dopada nas infekcja lub przeziębienie, a także przynoszą ulgę dla naszego układu oddechowego w przypadku kaszlu, chrypki i zatkanego nosa. Zawarte w nich związki aktywne działają niszcząco na drobnoustroje chorobotwórcze, a substancje śluzowe pokrywają drogi oddechowe warstwą ochronną, łagodząc kaszel i podrażnienia gardła.

Zapraszamy do przetestowania naszych propozycji. Znacznie szybciej pozbędziemy się infekcji z pomocą pau d’arco, vilcacory, czystka, tarczycy bajkalskiej, wrotyczu, andrographisu i traganka. Spośród ziół wykrztuśnych polecamy natomiast prawoślaz, oman, poziewnik, płucnicę islandzką i bluszczyk kurdybanek.

*Zioła zebrane w tej kategorii pomagają szybciej powrócić do zdrowia w momencie, gdy dopada nas infekcja lub przeziębienie, a także przynoszą ulgę dla naszego układu oddechowego w przypadku kaszlu,…

[Zobacz więcej]

Filtrowanie

Flaga
Cena
od do
Część rośliny
Sposób zbioru
Tradycyjna medycyna
Kraj pochodzenia
Ostrzeżenia
Zastosowanie
Zdrowie
Choroba
Dostępny w magazynie
Twój wybór: Usuń wszystko

Dzięki cookies korzystanie ze strony jest szybsze i łatwiejsze. Przestrzegamy RODO. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

  OK