Dzięki cookies korzystanie ze strony jest szybsze i łatwiejsze. Przestrzegamy RODO. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

  OK

Orzechy i nasiona

Orzechy i nasiona to wyśmienite źródło witamin, składników mineralnych, niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych i białka. Warto wkomponować je do swojej codziennej diety, aby zapewnić sobie regularną podaż cennych składników. Wystarczy od 1 do 3 łyżek orzechów lub pestek dziennie, aby wartość odżywcza naszego jadłospisu znacznie wzrosła.

Orzechy i nasiona bogate są szczególnie w dobre tłuszcze, witaminę E, wapń i magnez, a niektóre zawierają także istotne ilości selenu i żelaza. Ich ogromną zaletą jest mnogość sposobów wykorzystania! Można je dodawać do najróżniejszych potraw słodkich i słonych. Będą doskonałym urozmaiceniem dla owsianki, zupy krem, sałatki, ryżu, kaszy, soczewicy. Pasują do curry, ciastek, omletów, naleśników, czy chleba. Idealnie nadają się też do chrupania jako samodzielna przekąska i z powodzeniem mogą zastąpić słodycze.

Zapraszamy do przejrzenia naszej oferty w poszukiwaniu swoich ulubionych źródeł składników odżywczych. Zachęcamy szczególnie do wypróbowania naszych maseł orzechowych. Znajdą tu Państwo nie tylko klasyczne masło z fistaszków, ale także nietypowe masła z nerkowców, orzechów laskowych i włoskich oraz migdałów. Nie możemy im się oprzeć!

Filtrowanie

Waga
od do szt
Producent
Flaga
Cena netto
od do
Cena
od do
Rozmiar
Część rośliny
Sposób zbioru
Tradycyjna medycyna
Kraj pochodzenia
Smak
Alergeny
Ostrzeżenia
Zastosowanie
Zdrowie
Choroba
Twój wybór: Usuń wszystko