Dzięki cookies korzystanie ze strony jest szybsze i łatwiejsze. Przestrzegamy RODO. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

  OK

Orzechy i nasiona

Orzechy i nasiona to wyśmienite źródło witamin, składników mineralnych, niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych i białka. Warto wkomponować je do swojej codziennej diety, aby zapewnić sobie regularną podaż cennych składników. Wystarczy od 1 do 3 łyżek orzechów lub pestek dziennie, aby wartość odżywcza naszego jadłospisu znacznie wzrosła.

Orzechy i nasiona bogate są szczególnie w dobre tłuszcze, witaminę E, wapń i magnez, a niektóre zawierają także istotne ilości selenu i żelaza. Ich ogromną zaletą jest mnogość sposobów wykorzystania! Można je dodawać do najróżniejszych potraw słodkich i słonych. Będą doskonałym urozmaiceniem dla owsianki, zupy krem, sałatki, ryżu, kaszy, soczewicy. Pasują do curry, ciastek, omletów, naleśników, czy chleba. Idealnie nadają się też do chrupania jako samodzielna przekąska i z powodzeniem mogą zastąpić słodycze.

Zapraszamy do przejrzenia naszej oferty w poszukiwaniu swoich ulubionych źródeł składników odżywczych. Zachęcamy szczególnie do wypróbowania naszych maseł orzechowych. Znajdą tu Państwo nie tylko klasyczne masło z fistaszków, ale także nietypowe masła z nerkowców, orzechów laskowych i włoskich oraz migdałów. Nie możemy im się oprzeć!

Orzechy i nasiona to wyśmienite źródło witamin, składników mineralnych, niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych i białka. Warto wkomponować je do swojej codziennej diety, aby zapewnić sobie…

[Zobacz więcej]

Filtrowanie

Cena
od do
Rozmiar
Tradycyjna medycyna
Kraj pochodzenia
Smak
Alergeny
Ostrzeżenia
Zastosowanie
Zdrowie
Choroba
Twój wybór: Usuń wszystko